РК-телевізор діагоналлю 47 дюймів від Philips

390

Компанія Philips представила модель РК-телевізора 47PFL7603D.

Новий РК-телевізор серії Design Collection оснащений функцією Ambilight, технологією обробки зображення HD Natural Motion і вбудованою акустичною системою wOOx. Завдяки технології Philips Invisible Sound System система динаміків забезпечує потужне звучання, не спотворюючи зовнішній вигляд телевізора.

Телевізор повністю готовий до роботи з сигналом стандарту Full HD (дозвіл панелі 1920×1080 пікселів), що дозволяє отримувати зображення з таких джерел як супутникові ресивери, плеєри Blu-ray і сучасні ігрові приставки.

Модель 47PFL7603D оснащена 2-канальної Ambilight – це запатентована технологія Philips фонової підсвічування РК-телевізора, яка автоматично підлаштовує свої кольори у відповідності з подіями на екрані.

Новинка оснащена системою прихованих динаміків, яка забезпечує потужний (2х15 Вт), кришталево чистий і глибокий звук. Система Philips Invisible Sound System об’єднує сабвуфер wOOx з двома двонаправленими пасивними радіаторами, підвищуючи якість низькочастотного звуку.

Компанія Philips поліпшила зображення телевізора за допомогою технології HD Digital Natural Motion (HD DNM), яка усуває ефект тремтіння картинки, що з’являється при перегляді матеріалів, знятих на кіноплівку з частотою 24 кадру в секунду. HD Natural Motion оцінює рух в зображенні і коректує стрибкоподібні переміщення об’єктів, створюючи інтерпольовані додаткові кадри.

Модель 47PFL7603D оснащена передовою системою обробки відеосигналу Pixel Plus 3 HD, яка забезпечує повну природність і реалістичність зображення. РК-дисплей Full HD має дозвіл 1920×1080 пікселів. Динамічна контрастність телевізора становить 30000:1.

Функція Easylink дозволяє керувати телевізором і підключеними до нього пристроями за допомогою одного пульта ДУ. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою стандарту HDMI CEC.

На російському ринку телевізор 47PFL7603D у продажу за ціною 80 тис. руб.