Регистрация украинского ООО

7-9-2017

Зареєструвати ТОВ в Україні можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Це можуть бути резиденти та нерезиденти країни. Резидент повинен надати завірені копії паспорта, ІПН, СПД – копію свідоцтва про держреєстрацію. У нас найкраща, регистрация украинского ООО. Нерезиденту слід отримати обліковий номер реєстраційної картки платника податків та надати його копію.

Юридична особа, зареєстрована на території України, надає копію виписки з держреєстру або свідоцтво про держреєстрацію, оригінали протоколу зборів засновників та статуту, копію рішення про призначення юрособи засновником іншого підприємства. Іноземні юридичні особи-засновники надають копію виписки або витягу з реєстру, оригінали установчих документів, офіційне рішення на установу та управління новою організацією, узгоджена з засновниками юридичної особи, довіреність на підпис документів для реєстрації ТОВ на представника іноземного засновника. Всі документи потрібно перевести на українську мову і легалізувати.

Далі потрібно визначитися з назвою організації. Перед початком реєстрації ТОВ держреєстратор перевірить назву за ЄДРПОУ на відсутність аналогічного.

Реєстрація ТОВ проводиться за юридичною адресою. Це може бути місце реєстрації одного із засновників, орендоване за договором нежитлове приміщення, приміщення, що перебуває у приватній власності засновника.