Realme анонсувала тв-приставку з вбудованим google tv

53

Після випуску свого першого планшета на базі android на початку цього місяця, компанія realme готує до випуску 4k tv stick з вбудованим google tv. Хоча компанія не повідомила жодної інформації про майбутній пристрій, тизер, опублікований платформою електронної комерції flipkart, показує, що realme анонсує його під час майбутнього розпродажу big billion days.

Якщо вірити тизеру, realme tv stick стане першою альтернативою chromecast від google з google tv, оскільки він буде працювати під управлінням google tv, а не android tv. Для тих, хто не в курсі, google tv-це остання версія android tv з новим користувальницьким інтерфейсом , орієнтованим на контент.

Probably the first google tv stick in india pic.twitter.com/3n3c8qiqhr

— utsav techie (@utsavtechie) september 13, 2021

В інтерфейсі є кілька різних розділів, включаючи “для вас”, “прямий ефір”, “фільми”, “шоу”, “додатки” і “бібліотека”, які надають користувачам швидкий доступ до всього контенту в одному місці. Це значно покращує користувальницький досвід в порівнянні з android tv, так як об’єднує контент з різних платформ на одному екрані. Поки ця функція доступна тільки на chromecast з google tv і на декількох смарт-телевізорах від sony і tcl.

На даний момент мало відомо про характеристики realme tv stick, крім того, що він буде пропонувати можливості потокового мовлення у форматі 4k. Судячи з зображення, включеного в тизер, ми можемо бути впевнені, що пристрій буде оснащений портом hdmi для підключення до телевізора і портом usb type-c. Realme tv stick, швидше за все, буде поставлятися з пультом дистанційного керування, і, можливо, буде підтримувати wi-fi і bluetooth.