Qualcomm представила snapdragon 778g plus 5g, 695 5g, 480 plus 5g і 680 4g

26

Компанія qualcomm представила чотири нові мобільні платформи – snapdragon 778g plus 5g, 695 5g, 480 plus 5g і 680 4g. Вони призначені для використання в мережах 5g і 4g, забезпечують підвищену продуктивність. Різниця між новими чіпсетами полягає перш за все в їх різному рівні функціонального оснащення.

Запропонований вибір дозволяє oem-виробникам знайти підходящий варіант soc, виходячи з попиту в певних сегментах ринку. Виходячи з класифікації qualcomm, чіпсети snapdragon 7-ї серії відносяться до високого сегменту, чіпсети snapdragon 6-ї серії до середнього сегменту, а snapdragon 4-ї серії – до початкового сегменту ринку.

Мобільна 6-нм платформа snapdragon 778g plus 5g є розвитком snapdragon 778g. Новий чіпсет отримує більш високу продуктивність графічної та обчислювальної частин. Він розроблений з урахуванням підтримки останніх версій мобільних ігор і поліпшеної підтримки штучного інтелекту (ai). Велику увагу було приділено розвитку засобів обробки фото і відео.

Зростання продуктивності нового процесорного ядра qualcomm kryo 670 забезпечений за рахунок збільшення тактової частоти до 2,5 ггц в порівнянні з 2,4 ггц в 778g. Новий графічний процесор adreno 642l дозволяє здійснювати рендеринг графіки зі швидкістю до 20% вище, ніж у попередньому поколінні.

Новаямобільна 8-нм платформа snapdragon 695 5g виділяється своєю підтримкою мереж 5g, причому не тільки в нижньому діапазоні частот (sub 6 ghz), як було у попередника, але у верхньому міліметровому діапазоні mmwave. Швидкість рендеринга графіки нової платформи зросла до 30% в порівнянні з попередником snapdragon 690. На 15% зросла продуктивність на обчислювальних операціях.

Зростання продуктивності нового процесорного ядра qualcomm kryo 660 відбулося за рахунок підйому тактової частоти з 2 до 2,2 ггц. Новий графічний процесор qualcomm adreno 619 забезпечує зростання продуктивності на графічних операціях до 30% в порівнянні з попередником.

Розробка новоймобильной 8-нм платформи snapdragon 480 plus 5g велася з прицілом на подальше поширення підтримки мереж 5g. Велика увага приділялася зростанню продуктивності для підтримки різних розважальних додатків.

У новому чіпсеті встановлені ядра qualcomm kryo 480, які працюють на більш високій тактовій частоті 2,2 ггц в порівнянні з 2 ггц у snapdragon 480. Новий графічний процесор adreno 619 також є найшвидшим у 4-й серії процесорів snapdragon.

Новаямобільна 6-нм платформа snapdragon 680 4g також розрахована на широку підтримку мереж 4g і сумісність з оптимізованими іграми. Основний інтерес розвитку був спрямований на використання isp-процесора qualcomm spectra 346, призначеного для обробки фото і відео. Велику увагу при розробці було приділено вдосконаленій технології захоплення фото при слабкому освітленні з використанням штучного інтелекту.

Snapdragon 680 використовує ядра qualcomm kryo 265 з тактовою частотою до 2,4 ггц, графічний процесор qualcomm adreno 610 і модем snapdragon x11 lte. За даними qualcomm, новий чіпсет поліпшить загальну продуктивність батареї на 20% в порівнянні з попередником. Є також підтримка швидкої зарядки quick charge 3.0.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто – для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших – найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь – якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: