Qualcomm пояснила, чому назвала новий процесор snapdragon 8 gen1. Виявляється, все досить банально

35

На цьому тижні компанія qualcomm офіційно представила новий топовий процесор для флагманів 2022 року-snapdragon 8 gen1. Але чому чіп отримав саме таку назву? пояснив дон макгуайр (don mcguire), старший віце-президент і директор з маркетингу qualcomm.

Чому?

Нагадаємо, попередником був snapdragon 888, тому в цьому році всі чекали snapdragon 898. І це було б логічно, так як чіпи qualcomm легко відрізнити за номерами: зрозуміло, що snapdragon 8 краще, ніж серія snapdragon 7, а snapdragon 888 краще, ніж snapdragon 870, і так далі.

Однак новий процесор назвали snapdragon 8 gen1. За словами представника qualcomm, все досить просто: компанії просто не вистачило б чисел для назв наступних моделей. Правда, все ж незрозуміло, чому qualcomm вирішила обмежитися 1000 і не виходити за її межі в назвах чіпів.

У будь-якому випадку, надалі, схоже, нас чекають snapdragon 8 gen 2, snapdragon 8 gen 3 і т. Д. Хоча, може, qualcomm підготує інші сюрпризи.

Крім того, qualcomm має намір в майбутньому буде просувати тільки бренд snapdragon. Наприклад, на китайському ринку qualcomm не додавала назву компанії на початку, а безпосередньо просувала бренд snapdragon. Тепер це відбувається і на глобальному ринку-процесор називається snapdragon 8 gen1. У компанії вважають, що поєднання qualcomm + snapdragon негативно впливає на назву і просування.

Gizchina