Профессиональные рации

10-5-2017

У сучасному світі найпоширенішим засобом зв’язку є мобільний телефон. Але ряд відомств і структур будь-якої держави не уявляють своєї роботи без професійних радіостанцій. До них відносяться військові відомства, охоронні, силові структури, спецслужби і рятувальні загони. У нас найкращі Профессиональные рации.

У чому переваги професійних радіостанцій?
Відмінною особливістю даних рацій є набір характеристик, здатний зробити це портативний пристрій дієвим засобом у будь-яких екстремальних умовах. Розроблені спеціальні стандарти для цих приладів, щодо відповідності яким визначають рівень їх складності та профпридатності. Найжорсткіші вимоги до функціональних можливостей сучасних портативних радіостанцій висуває стандарт MIL-STD 810, розроблений за замовленням Міноборони США і НАТО.

Отримати консультації про переваги кожної рації окремо, ознайомитись зі стандартами якості та придбати професійну радіостанцію або автомобільну ви зможете в магазинах і на сайті компанії «Инмара». На ринку радіообладнання ми підберемо надійне пристрій, устраиваемое вас у співвідношенні ціна-якість. Всі наші товари сертифіковані, що підтверджують сертифікати якості від виробників. Обов’язково надасть гарантію на будь-яку куплену модель (від 0,5 до 3-х років).