Профессиональная косметика для волос Napura. Итальянская косметика для волос в Одессе.

10-22-2017

Ми звикли бачити красивих і доглянутих жінок і чоловіків на сторінках глянцевих журналів, на екранах телевізора, модних показах. Прагнучи досягти такого ж ефекту, купуємо нову розрекламовану косметичну продукцію, але, як правило, обіцяного результату не отримуємо навіть після декількох застосувань. Профессиональная косметика для волос Napura. Итальянская косметика для волос в Одессе.
Особливості та переваги Napura
Насправді, професійні дієві засоби не можна купити у звичайному магазині або супермаркеті. Косметика Napura поширюється виключно через салони краси та не потребує додаткової реклами.
Napura – це італійська косметика преміум класу, сучасна марка інноваційних органічних поживних засобів на основі:
води і ПАР;
ефірних і рослинних олій;
натурального нереактивними сировини рослинного походження;
низькомолекулярних силіконів;
вітамінів, рослинних екстрактів, антиоксидантів і кислот: пантотенова, фолієва кислоти і омега 9, каротин, эргостерин та ін.
Компанія Napura була заснована в 2000 році, а вже сьогодні її професійна косметика для волосся, обличчя та тіла користується високим попитом у багатьох країнах: Японії, США, ОАЕ, Росії, Сінгапурі і т. д. Велика увага приділяється кожного аспекту виробництва: від виготовлення до дистрибуції косметичних засобів. Функціональність і дієвість, відмінну якість і доступні ціни, натуральність і нешкідливість для організму, ретельно підібрані рецептури забезпечили компанії відмінну репутацію, а пропоновану продукцію зробили затребуваною і популярною серед навіть самих вимогливих жінок усіх віків.