Професія блогера.

9-5-2017
професія блогера

Професія блогера, яка стає все більш популярною в США, почала набувати офіційний статус. Згідно з дослідженням Wall Street Journal, дохід від свого блогу отримує кожен сотий дорослий американець, для 452 тисяч юзерів електронний щоденник і зовсім став основним джерелом заробітку. Блогери займають все більш міцне положення на ринку медіа і починають серйозно впливати на хід політичних подій – гострослови вже охрестили блогосферу «п’ятою владою».

Експерти, які проводили дослідження нової сфери медіаринку, вважають показовим той факт, що на сьогодні у США число блогерів і професійних юристів зрівнялася. За даними американського Бюро трудової статистики, в Штатах працюють 555,7 тисяч адвокатів і 452 тисячі «професійних» блогерів.

Дохід, нехай навіть не основний, від своїх блогів отримує 1% від усього дорослого населення США – такі дані дослідження, проведеного Wall Street Journal. У цифрах це виглядає так: населення Штатів налічує близько 282,5 мільйонів чоловік, 20 мільйонів з них мають блоги, 1,7 мільйонів від своїх електронних щоденників отримують якийсь дохід, для 452 тисяч чоловік це джерело доходу – єдиний.
Також ви можете занйти всю необхідну інформацію у інтернет радіо Блогер ФМ.
Видання робить висновок, що якщо в одній країні налічується стільки оплачуваних блогерів, значить скоро вони займуть свій сектор ринку. А це, в свою чергу, призведе до соціальних і культурних змін у суспільстві, може навіть породити політичні зрушення.
Живі підтвердження того вже є. Так, нещодавній скандал з блогами у Великобританії міг вплинути на результат виборів. Тоді представник Даунінг Стріт хотів опублікувати у власному інтернет-щоденнику сенсаційні історії про консерваторів, в тому числі їх неафішованих сексуальних зв’язках. Певні сили йому перешкодили і зробили так, що дані, які потрапили в Мережу, не були удостоєні уваги громадськості.
Прочитайте авторские радиопрограммы Блогер ФМ.
Автори Wall Street Journal помічають, що епоха інформаційних технологій породила чимало нових професій, але саме блогери можуть чинити серйозний вплив на нашу культуру: «Якщо журналісти були четвертою владою, то блогери стають п’ятою», – пише видання.

До речі, професія журналіста опинилася в прямій залежності від нового явища. Число співробітників редакцій зараз стрімко зменшується: у самому Wall Street Journal штат скоротився на 79%. Та ж тенденція спостерігається у всьому світі. Але вплив на такий стан речей надали не тільки соціальні мережі, але і розвиток так званого аналітичного телебачення (телебачення думки).