Представлена розумна колонка яндекс.станція другого покоління: новий дизайн і підтримка zigbee

37

“яндекс” представив розумну станцію другого покоління – аудіоколонку з більш тонким силуетом, ніж у попередника.

Повідомляється, що в ній встановлені два широкосмугових динаміка загальною потужністю 30 вт. При наявності двох колонок» яндекса ” їх можна об’єднати в стереопару.

Серед змін дизайну помітно, що кільце “аліси”, її верхня грань, перетворилося на повноцінну панель, що світиться. Це відображає “переосмислення накопиченого досвіду”, отриманого після випуску яндекс.станції першого покоління.

Як зазначив виробник в особі керівника розумних пристроїв “яндекса «сергія мельника, при розробці розумного пристрою акцент був зроблений на»звуці, дизайні і розумному будинку”. Нова станція буде випускатися в чотирьох кольорах: кобальт, антрацит, мідний і пісочний.

Перша яндекс.станція з’явилася на світ в 2018 році. Зі слів виробника, її прийняли “дуже добре”. З тих пір «яндекс» розширив типи випускаються колонок, створивши лінійку від самої бюджетної «лайт» до преміальної моделі «макс». До теперішнього часу продано вже більше 2 млн колонок з «алісою».

Яндекс.станція здатна взаємодіяти з безліччю пристроїв навіть без інтернету. Завдяки підтримці протоколу розумного будинку zigbee, до колонки можуть підключатися розумні розетки, вимикачі і різні датчики.

Очікується, що в майбутньому колонка отримає підтримку протоколу matter. Завдяки йому, буде розширено список підтримуваних пристроїв. У майбутньому також з’явиться мобільний додаток»будинок з алісою”. Воно дозволить зручно управляти розумним будинком зі смартфона.

Яндекс.станція другого покоління з’явиться у продажу в першій половині наступного року.

Раніше редакція thg.ru опублікував огляд бездротових повнорозмірних навушників jbl tune 710bt і tune 760nc . Бездротових повнорозмірних навушників jbl tune 710bt і tune 760nc. Детальніше про це читайте в статті ” огляд бездротових повнорозмірних навушників jbl tune 710bt і tune 760nc “.

читайте також: