Практичні рекомендації, як розкрутити Instagram

5-11-2020
Як безкоштовно розкрутити аккаунт в instagram - VenWeb - Замовити ...

1. Аватар. Якщо ви майстер, не ставте на аватар нігті. Майстри повинні знати в обличчя.

2. Шапка профілю. У ній чітко вкажіть, чим ви займаєтеся, де працюєте, ваші персональні хештеги з роботами або студію, в якій працюєте.

3. Приклади робіт. Ніщо не розповість про вас краще, ніж ваші роботи. Найкраще показувати до / після.

4. Відгуки клієнтів. Сарафанне радіо в Мережі також працює, як і в реальному житті. Не бійтеся ділитися відгуками в форматі: відео, фото або скрін листування в Viber. Не забудьте запитати, чи не проти будуть клієнти, якщо ви будете використовувати їх інформацію.

5. хештегом. Вони працюють, але тільки в тому випадку, коли ви використовуєте середньочастотні, у яких не більше 100 тисяч згадувань в Instagram. Наприклад, # манікюр київ # майстер манікюри київ # брові Одеса. І навігаційні, які допомагають передплатникам орієнтуватися на вашу аккаунту: #beautyhub_hair, #beautyhub_nails.

6. Рекомендації блогерів. Це один з потужних інструментів просування на даний момент. Нативна (не пряма) реклама вас в формі рекомендації і згадка через @ або з посиланням на сайт. Хочу звернути увагу, що краще працює, коли блогер на регулярній основі користується вашими послугами, а не одноразово, таким публікаціям більше довіряють.

7. Таргет. Це офіційна реклама від Instagram і Facebook. Всі користувачі Мережі борються за охоплення і видимість своїх публікацій, якщо ви будете рекламувати кожну свою публікацію хоча б на 5 $ / день, про вас будуть знати. Налаштуйте рекламу на геолокацію: якщо ви оффлайн-студія або майстер манікюру, тоді за інтересами з Таргет на місто. Це найелементарніші настройки, які можна зробити не виходячи з програми.

8. Експериментуйте! Це, мабуть, найголовніша порада. Instagram – це найбільш швидко зростаючи і швидко змінюється соціальна мережа. Інструменти просування постійно удосконалюються і знаходять нові форми. Не бійтеся експериментувати і робити те, що ще ніхто не робив. Головний принцип просування в Мережі – виділитися і не бути як всі.