Послуги електрика

12-15-2019

not found
Послуги Еліста / Майстер на годину / Послуги електрика.
Також хочемо вам порекомендувати http://elektrik.zp.ua/
Я приватний майстер, надаю послуги по ремонту в будинку і офісі.
Електрик з великим досвідом роботи. Еліста Електрик з великим досвідом роботи пропонує послуги по заміні і ремонту проводки, розеток, вимикачів. Ремонт світильників з дистанційним управлінням. Заміна проводки в прибудові, квартирі, . 3Элиста Ремонт, заміна електропроводки, розеток, вимикачів, автоматів і т. Електрик на будинок швидко, професійно, недорого. Всі види електромонтажних робіт: немає світла, зникло світло. Установка / перенос розеток, вимикачів, люстр, . Калмикія, Еліста з 00 чекаю дзвінка .
Я приватний майстер, надаю послуги по ремонту в будинку і офісі.
Завжди тверезий майстер.
Електрик, сантехнік, столяр, тесляр, . Надаю послуги сантехніка, теслі, електрика, складальника меблів, штукатурщика, плиточника. Дрібний ремонт і будь-які будівельні роботи. Будівництво будинків від першого до останнього камінчика плінтуса. Калмикія, Еліста Виконую роботи по: сантехніці (заміна труб і т. Допуск до електромонтажних робіт є. ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАЛМИКІЇ Якість, Гарантія, графік роботи без вихідних. Надаю послуги з дрібного побутового ремонту. Досвідчений майстер якісно і недорого виконає роботи на дому, в офісному або іншому нежилому приміщенні:- Ремонт і монтаж електрики – Ремонт та монтаж сантехніки – Складання та ремонт меблів – Підключення побутової . Служба побутових послуг “ДЕКОР – СЕРВІС” пропонує вам свої послуги, Ремонт квартир та будинків “під ключ” якісно і не дорого. Послуги електрика Ремонт котлів та колонок . Полагодити, зібрати, прибрати, посунути, відремонтувати, прибити, відпиляти, повісити, відрізати, зібрати меблі, допомога з підготовкою до переїзду і переїздом, сантехніка, електрика, зборка – розбирання меблів . Послуги по електриці: бра, розетки, світильники, проводка, вимикачі і т. , сантехніка: монтаж, демонтаж ванн, раковин, унітазів, водопровід, змішувачі і т.
Встановимо багети, карнизи, полиці, дзеркала . Пропоную свої послуги з дому на об’єкті. Електрика, сантехніка, водопровід, покіс трави, збірка меблів і багато іншого. Заміна та ремонт електропроводки, люстри, розетки і т. допоможемо купити і доставити матеріал. Я, майстер з багаторічному досвідом будівництва та ремонту і хорошими здібностями працювати руками. А так само з наявністю великої різноманітності всіх необхідних інструментів. Виконаємо роботи сантехніка: заміна лічильників( офіційно), ремонт і заміна сантехфаянсов, прочищення каналізації, дрібний ремонт і обслуговування колонок, пральних машин – автоматів; дрібні роботи електрика; .
КАСКО, ОСАГО, установка і обслуговування спліт систем, перевезення, зустріти – відправити, налаштування та ремонт комп’ютера, і багато іншого. Ремонт квартир та будинків “під ключ” якісно і не .