Поради щодо розвитку дитини до трьох років

6-4-2019


Малюк вже впевнено ходить, вчиться бігати, стрибати.

З двох років дітям подобається бути самостійними. І вони скоро ними стануть, якщо ви встоїте перед спокусою все робити за них. Мами і тата часом недооцінюють здатність дітей до самонавчання. А адже в кожній дитині закладена інтенсивна програма росту і розвитку. Також хочемо порекомендувати – http://detki-superdetki.ru/

Було б неправильним вважати, що всі навички малюк освоює послідовно впродовж року.
Період раннього дитинства (від народження до 3 років) є сприятливим і вирішальним для розвитку мовлення. Той мовний багаж, який дитина отримала в цьому віці, багато в чому буде визначати його подальший інтелектуальний розвиток і становлення особистості. У фільмі розкриваються умови створення в родині здорового морально – психологічного клімату, необхідного для успішного формування особистості дитини, порушуються питання взаємовідносин подружжя, батьків і дітей, даються практичні поради, без яких щастя сім’ї виявляється неможливим. Відеоматеріал складається з трьох окремих фільмів, кожен являє собою певний етап дорослішання, який проходить дитина від народження до юнацтва.
Солоне тісто – чудовий замінник пластиліну, натуральний і нешкідливий. Як зробити кольорове тісто і що можна з нього зліпити. Прекрасно розвиває дрібну моторику дитячих рук.
Кожна мама хоче, щоб її дитина була унікальним і талановитим.
Чому дитина кусається і як його відучити від цього.
У дошкільному віці найпильнішу увагу треба приділяти розвитку дрібної ручної моторики. Спочатку розвиваються тонкі рухи пальців рук, потім з’являється артикуляція складів. Розвиток і поліпшення мови стоїть у прямій залежності від ступеня сформованості тонких рухів пальців рук.
Всі ми знаємо, що дитині для його розвитку дуже корисні заняття з іграшками і предметами різної форми, текстури та кольору. А для малюків у віці 1, 5 – 2 – х років особливу актуальність набувають функціональні іграшки: з липучками, застібкою – блискавкою, гудзиками, гачками і різного виду шнурівки. Звичайно, можна накупити багато різних розвиваючих іграшок, а можна зробити самому одну, але всебічно розвиваючу.
Варто виховувати дитину генія. Протилежний погляд на ранній розвиток дитини, можливі наслідки раннього розвитку.
Так вже склалося, що нам треба пристосовуватися і вчитися, будь то сімейне життя, роль дружини і матері, а потім.