Плазмові телевізори Samsung серії 7

597

Компанія Samsung Electronics представила нові плазмові телевізори класу люкс серії 7 з роздільною здатністю Full HD.

Завдяки новим матеріалом корпусу Crystal, виробленого з допомогою нової технології Dual injection, що управляє при виливку корпусу з’єднанням прозорого і непрозорого матеріалів, плазмові телевізори серії 7 вийшли досить гарними. Матеріал корпусу змінює свій колір залежно від освітлення і кута огляду. Додаткову привабливість надає візерунок, що вгадується в глибині матеріалу. Більш того, новий матеріал не містить шкідливих речовин.

Технологія TV 2.0 перетворює телевізор з звичайного приймача ТВ сигналу в універсальний центр інформації і розваг, а розвинена коннективность дозволяє виводити на екран дані з найрізноманітніших джерел — починаючи від WISELINK USB 2.0, що забезпечує підключення будь-яких мультимедіа-пристроїв, в тому числі плеєрів, відеокамер і т. п., і до домашніх локальних мереж (DLNA), що дозволяють переглядати відео та зображення, збережені на комп’ютері, і навіть одночасно дивитися потокові відеотрансляції на різних екранах. А завдяки технології InfoLive, що відкриває доступ до інформації через сервіси RSS (Really Simple Syndication), власник буде в курсі прогнозу погоди, котирувань акцій, новин тощо, причому «створити» їх на екрані можна відповідно власним смаком. Крім того, розробники плазмових телевізорів серії 7 доповнили їх ще однією опцією — бібліотекою контенту, який можна завантажити через Інтернет на USB-диск, а потім підключити його до USB-порту, розташованого збоку телевізора. При цьому зображення буде виводитися прямо на екран, а керувати бібліотекою допоможе звичайний пульт дистанційного управління.

Панель Super Black і покращений фільтр Ultra FilterBright поглинають зовнішній світ, мінімізуючи рівень відблисків, за рахунок чого досягається висока яскравість і чіткість зображення з глибокими чорними тонами. Крім того, новий менеджер цифрових осередків оптимізує якість картинки, аналізуючи гістограму вхідного зображення в реальному часі і контролюючи рівень чорного, максимально підвищуючи чіткість картинки в порівнянні зі стандартними методами. В результаті динамічний коефіцієнт контрастності значно перевершує традиційно високі для плазмових телевізорів значення, досягаючи 1 000 000:1. Технологія Full HD 1080p (1920х1080 пікселів) забезпечує якість зображення вдвічі вище, ніж у традиційних HD TV (1366х768), а за допомогою технологій Real 100Hz і 100Hz Scan Dual багаторазово поліпшується сприйняття фільмів і спортивних передач, особливо при перегляді динамічних сцен.

Чотири роз’єми HDMI 1.3 (High-Definition Multimedia Interface) забезпечують швидке підключення пристроїв з допомогою лише одного кабелю, при цьому один з роз’ємів розташований на бічній панелі разом з композитним аудиовидеовходом і гніздом для навушників. Завдяки підключенню HDMI-CEC (Anynet+) через телевізор можна управляти різними СЕС-сумісними пристроями — наприклад, DVD і BD-програвачами — за допомогою ПДУ.

У роздрібний продаж плазмові телевізори Samsung серії 7 надійдуть у вересні 2008 року. Моделі будуть представлені в діагоналях 40, 46 і 52 дюйма.