Плазмові телевізори Samsung серії 6

433

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку нові плазмові телевізори серії 6 з роздільною здатністю Full HD 1080p.

Корпус нового телевізора виконаний з матеріалу Crystal, червоно-чорними переливами кольорів. Цей дизайн став можливий завдяки новій технології Dual injection, що управляє при виливку корпусу з’єднанням прозорого і непрозорого матеріалів. Результатом технологічного процесу стає матеріал, що змінює свій колір залежно від освітлення і кута огляду.

Технологія Full HD 1080p (1920х1080 пікселів) забезпечує якість зображення вдвічі вище, ніж у традиційних HD TV (1366х768), а фірмова технологія 100 Hz Scan Dual гарантує поліпшену передачу динамічних сцен, чіткий текст субтитрів в нижній частині екрана. Чорна панель Super Black Panel і фільтр FilterBright забезпечують поглинання зовнішнього світла, мінімізуючи бликование, за рахунок чого досягається висока яскравість і чіткість зображення з глибокими чорними тонами, не блекнущими навіть при сильному освітленні. Динамічний коефіцієнт контрастності цих досягає рівня 1 000 000:1. Глибину кольору 18 біт на канал забезпечує природне перенесення кольорів Natural True Color.

Модель передбачає підключення USB-накопичувача, Його можна підключити до USB-порту, розташованого збоку телевізора і давати картинку прямо на екран, керуючи бібліотекою за допомогою ПДУ.

Заради поліпшення сприйняття зображення і звуку передбачені три режими відтворення — кіно, спорт і ігри, оптимізовані під відповідні передачі, які можна вибрати за допомогою «гарячих» клавіш ПДУ. Для цінителів кіно реалізована технологія 1080 24P Real Movie, що забезпечує швидкість відтворення 24 кадру в секунду. Більш того, плазмові телевізори серії 6 можуть здійснювати конвертування дозволу 1080 в 768, тобто зводити до мінімуму зниження якості картинки. Спрямовані вниз динаміки якісно відтворюють низькі частоти, покращуючи враження від перегляду фільмів і наповнюючи кімнату глибоким звуком.

Чотири роз’єми HDMI 1.3 (High-Definition Multimedia Interface) роблять цей цифровий телевізор центром домашньої мультимедіа-всесвіту, забезпечуючи легке і швидке підключення пристроїв з допомогою лише одного кабелю. Для більшої зручності один з роз’ємів розташований на бічній панелі разом з композитним аудиовидеовходом і гніздом для навушників. Завдяки підключенню HDMI-CEC (Anynet+) через телевізор можна управляти різними СЕС-сумісними пристроями — наприклад, DVD і BD-програвачами — через ПДК.