Плазмові телевізори Samsung Series 5

467

Компанія Samsung Electronics представила публіці нові Full HD плазмові телевізори 5-ї серії (Series 5). У серію входять дві моделі з діагоналями екрану 50 і 58 дюймів. Всі телевізори Series 5 забезпечують роздільну здатність Full HD (1920х1080 пікселів).


Плазмові телевізори Samsung Series 5

В обох моделях використана вдосконалена технологія Filter Bright, заснована на панелі Samsung Super Black. Остання поглинає світло і за рахунок цього створює більш глибокий чорний колір, забезпечуючи чіткість деталей навіть при яскравому освітленні. Крім того, в телевізорах цієї серії реалізована фірмова технологія Samsung Natural True Color, розширює гаму і більш природно передавальна зелені, сині і червоні відтінки. Таким чином, створюється враження, що на екрані — реальний об’єкт.

Крім того, телевізори серії 5 відрізняються зручністю користування і можливістю підключення різноманітних девайсів. Так, нові моделі підтримують сигнал 1080p на вході для використання з широким рядом периферійних HD-продуктів. Крім того, телевізори мають три порти HDMI 1.3 (1 збоку/2 ззаду), а також бічний порт WiseLink, що дозволяє проглядати вміст цифрових камер, MP3-плеєрів на екрані телевізора.

За допомогою режимів — спорт, кіно і гра — власники отримають оптимізоване якість відтворення у кожному з трьох випадків, а меломанам сподобається 2.2-канальна акустична система з підтримкою SRS Trusurround XT і потужними басами (їх забезпечує прихований у корпусі телевізора сабвуфер).