Плазмові телевізори Samsung Series 4: обсяг на плоскому екрані

178

Компанія Samsung Electronics представила перші на ринку плоскопанельні плазмові телевізори Series 4, підтримують стереоскопию.


Плазмові телевізори Samsung Series 4: обсяг на плоскому екрані
Плазменные телевизоры Samsung Series 4: объем на плоском экране
Плазмові телевізори Samsung Series 4: обсяг на плоскому екрані

В Series 4 застосовані технології та новації, що раніше були тільки в стереоскопічних DLP HD-телевізорах, що забезпечують чудову якість зображення з поліпшеною підтримкою 3D-формату. Тепер власники 50-дюймової моделі можуть насолодитися такою «родзинкою», як 3D зображення.

Крім 3D 50-дюймової моделі в Series 4 входять телевізори з діагоналлю 42 і 50 дюймів без цієї функції, які демонструють висококласні компоненти і просунуту функціональність, зазвичай характерні для моделей класу «преміум». Вбудовані режими перегляду автоматично оптимізують якість зображення і звуку в залежності від перегляду контенту — функція, надзвичайно необхідна любителям ігор, уболівальникам і кіноманам. Подальше поліпшення якості картинки досягається завдяки антибликовой технології FilterBright, що забезпечує більш глибокий чорний колір і підвищення коефіцієнта контрастності.

Завдяки трьом входам HDMI, один з яких розташований збоку, підключення різноманітних мультимедійних пристроїв не становить праці. А щоб ще більше розширити можливості коннективности, Series 4 Samsung додала порт USB 2.0, спрощує перегляд контенту прямо з цифрових пристроїв — наприклад, камер, MP3-плеєрів, флеш-накопичувачів. Крім того, вдосконалена технологія HDMI-CEC дозволяє управляти безліччю пристроїв за допомогою єдиного ПДУ.

У новій лінійці використовуються вдосконалені алгоритми придушення тремтіння і помилкових контурів для отримання чіткої картинки навіть в найдинамічніших сценах.