Платформа управління контейнерами oracle verrazzano запущена в роботу з серпня 2021 року

60

Починаючи з серпня 2021 року, компанія oracle запустила підтримку платформи управління контейнерами verrazzano, що дозволяє розробникам встановити нове рішення і почати з ним роботу. Нова платформа призначена для розподілу навантаження між хмарами і корпоративними цодами, допомагаючи розміщувати додатки в контейнерах в будь-якому кластері kubernetes незалежно від його «фізичного приземлення».

Платформа verrazzano може бути встановлена поверх кластера kubernetes в будь – якому місці-в локальних і хмарних середовищах. Сенс її застосування полягає в тому, щоб забезпечити однакову роботу з контейнерними додатками в будь-якому кластері kubernetes. Завдяки цьому, з’являється можливість простої міграції мікросервісів між вузлами.

Надані платформою інструменти для управління життєвим циклом і безпекою додатків дозволяють вибудувати “міст між двома світами” (хмарним і корпоративним). Платформа verazzano побудована на базі відкритих технологій і надає повну свободу у виборі хмарних провайдерів. Вона допомагає компаніям знайти свій шлях для міграції в хмару з традиційних інфраструктур.

В основі oracle verrazzano використовується набір інструментів oracle weblogic kubernetes toolkit. До їх складу входить інструмент weblogic kubernetes operator для автоматизації процедури розгортання. З його допомогою можна виділяти домени weblogic, здійснювати конфігурування доступу до додатків, збирати метрики. Для професійних користувачів підготовлені фреймворки coherence, helidon і micronaut.

Oracle verrazzano відображає нейтральний підхід до вибору хмарних середовищ. Нова платформа забезпечує єдиний рівень автоматизації, прозорості та керованості для будь – яких контейнерних додатків незалежно від місця їх поточного розміщення-в приватній хмарі, на базі oracle cloud infrastructure або в публічній хмарі.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також:

вся реклама в стандартних додатках смартфонів samsung зникне до кінця 2021 року