Pioneer випустив розважальну навігаційну систему для автомобіля

215

Pioneer випустив нову навігаційну і мультимедійну систему для автомобіля. Система NavGate AVIC-F900BT стане гідом у всіх країнах Європи, дозволить використовувати стільниковий телефон і управляти їм в режимі hands-free, є роз’єм USB і слот для карт пам’яті SD.


Pioneer випустив розважальну навігаційну систему для автомобіля

Система готова відтворювати аудіо – і відеозапису практично в будь-якому форматі. У поєднанні з программамой від Pioneer за допомогою персонального комп’ютера можна знаходити в Інтернет і копіювати корисні об’єкти прямо на SD-карту, що значно спрощує процес створення власної бази корисних об’єктів.

«Особа» NavGate AVIC-F900BT — це високоякісний 5,8-дюймовий сенсорний WVGA дисплей, який дозволяє з комфортом керувати великим списком функцій. Засоби навігації включають в себе попередньо встановлені карти, що покривають всю Європу, що зберігаються в 2 Гб швидкої флеш-пам’яті, відображення карт на дисплеї відрізняється високим дозволом рельєфу місцевості із зазначенням піднесення і тривимірної деталізацією, голосовий гід на 20 мовах (також на цих мовах відображаються всі меню). Система оповіщення про «пробках» TMC і функція «Текст-мова» (TTS) дозволяють отримувати більше інформації про дорожню обстановку. Застосування спеціальних технологій також гарантує точне визначення положення в місцях з невпевненим покриттям GPS.

Поряд з доступом до телефонного довідника і прослуховуванням музичних плей-листів, систему можна додатково налаштувати з урахуванням ваших вимог за допомогою програми для ПК «AVIC Feeds». Координати практично будь-яких цікавлять вас об’єктів, наприклад, кемпінгів, гірськолижних курортів, стадіонів чи інших пам’яток можна запам’ятати, як точки інтересу (POI) або бажані місця. Ви просто створюєте замітку з точним розташуванням місця у файлі (у форматі Excel, CSV або звичайний текст) і програма AVIC FEEDS знаходить їх за допомогою сервісу Google map, перетворюючи дані у формат, зрозумілий NavGate AVIC-F900BT.

Інформація завантажується за допомогою SD-карт або USB-накопичувачів. Ця маленька, але розумна програма дозволяє вам просто переносити в пам’ять координати улюблених місць і потім без проблем добиратися туди. Вона також корисна для малих фірм: виїзним бригадам можна передавати список місць або клієнтів, які вони повинні відвідати протягом дня. Цей список негайно завантажується в пам’ять NavGate AVIC-F900BT для ефективного планування маршруту.

Крім різних навігаційних функцій, NavGate AVIC-F900BT використовує свій потужний процесор для виконання різних мультимедійних і комунікаційних завдань. Вбудований DVD-плеєр доступний завжди – навіть коли працює навігатор, що дозволяє насолоджуватися записами в Divx, MP3 та WMA форматів DVD і CD. Набір різноманітних інтерфейсів для підключення забезпечує можливість перегляду стиснутих відеозаписів, наприклад, у форматі MPEG 4 на дисплеї (записи зчитуються з SD-карти або USB-накопичувачів), а також дозволяє слухати музику, дивитися фільми (і управляти) з плеєрів iPod і з безлічі інших мультимедійних плеєрів і файлів, записаних на SD-картах і USB-накопичувачах. На колонки автомобіля звук виводиться у виключно високій якості завдяки відомому фірмовому підсилювача Pioneer MOSFET 4X50.
Багатий набір інтерфейсів дозволяє підключати навіть камеру заднього виду, що придбавається окремо, що спрощує процес паркування і забезпечує безпеку для пішоходів. Важливу роль у підвищенні безпеки поїздки також відіграє технологія обробки телефонних дзвінків Parrot Bluetooth.

«Трубка» автоматично реєструється в системі NavGate AVIC-F900BT, причому в пам’яті може зберігатися до 300 контактів з трьох різних телефонів (функція приватності гарантує, що на дисплеї відображаються телефонні контакти тільки з підключеного в даний момент телефону). Розмовляти по телефону можна без допомоги рук, причому голос співрозмовника буде виводитися через колонки автомобіля.
Завдяки наявності таких опцій, як можливість змінити екран вітання, колір карт і підсвічування кнопок, а також запис даних про поїздку в пам’ять пристрою, можна налаштувати систему за власним смаком.
NavGate AVIC-F900BT можна буде придбати, починаючи з весни 2008 р.