Philips виводить на російський ринок серію телевізорів 9700

392

Компанія Philips представила нову лінійку телевізорів Philips 9700 FlatTV на чолі якої новинка російського ринку модель 52PFL9703 з екраном діагоналлю 52 дюйми.

В основі серії — РК-екран Full HD з новітньою технологією Ambilight Spectra 3. Лінія телевізорів Philips 9700, виконана в сучасному елегантному стилі, включає екрани з діагоналлю 42, 47 і 52 дюйма.

Perfect Pixel HD Engine забезпечує частоту оновлення Clear LCD — 100 Гц, роблячи рухоме зображення чітким за рахунок швидкого часу відгуку 2 мілісекунди (2 мс). Частота кадрів з звичних 50 Гц збільшена до 100 Гц, а комплексні методи компенсації оброблюваного зображення дозволяють забезпечити плавні рухи без ривків, підвищуючи тим самим якість і чіткість зображення.

Технологія Perfect Pixel HD Engine включає кілька модулів обробки, в числі яких — Perfect Natural Motion, Perfect Contract і Perfect Colors.

Perfect Natural Motion забезпечує істотне поліпшення чіткості швидко рухомого зображення. Модуль формує різку, динамічну картинку, избавленную від спотворень. Perfect Natural Motion забезпечує можливість обробки до 500 млн пікселів.

Технологія Perfect Colors включає екран з широким колірним діапазоном і вхід xvYCC, що дають у підсумку більш живі і природні кольори. 17-розрядна технологія Color Booster здатна відтворювати до 2 250 трлн кольорів, створюючи чудові, живі зображення і в точності передаючи природні відтінки шкіри.
Модуль Perfect Contrast робить темні частини зображення темніше, а світлі — світліше; це підвищує чіткість і деталізацію зображення, як на яскравому, так і на темному екрані. Ця технологія також підвищує якість передачі відтінків тіней і чорного кольору, в той же час істотно знижуючи кількість артефактів руху. Результат — динамічна контрастність до 30 000:1.

У поєднанні з новітніми технологіями обробки зображення остання технологія Philips Ambilight Spectra 3 формує атмосферу повного занурення в події на екрані при перегляді. Ця вдосконалена світлова технологія з точністю визначає домінуючі екранні кольору і проектує їх з трьох сторін телевізора на стіну, доповнюючи враження від перегляду. Ambilight Spectra 3 також коригує тимчасові характеристики світлодіодів, щоб поліпшити якість сприйняття екранного руху.

Калібрація параметрів зображення полегшується завдяки помічникові параметри Philips. В кілька простих кроків користувачі зможуть поставити екранні налаштування за допомогою правої та лівої клавіш курсору. Використовуючи програму, схожу на тестування зору, глядачі зможуть обрати оптимальне для них якість картинки і звуку.

Серія 9700 надає чотири входи HDMI 1.3 a + EasyLink для максимально чистого цифрового сигналу. Користувачі можуть підключати до 4 HDMI-пристроїв, таких як програвачі Blu-ray або ігрові консолі останнього покоління.

Телевізори Philips серії 9700 стали доступні на російському ринку за роздрібними цінами: 98 тис. руб. (42PFL9703), 125 тис. руб. (47PFL9703), 150 тис. руб. (52PFL9703).