Philips представив радіогодинник з погодною станцією

430

Philips представила на російському ринку новинку: пристрій, що поєднує функції радіо, будильник, погодної станції з бездротовим зовнішнім датчиком температури – Philips AJ260.


Philips представив радіогодинник з погодною станцією

В якості годинника-будильника, пристрій примітно функцією радіоуправління годин допомогою європейського сигналу точного часу DCF77, прийнятого в Москві, який гарантує, що будильник не доведеться звіряти і перекладати. Крім того, AJ260 дозволяє користувачеві прокидатися під улюблену радіостанцію (пам’ять на 10 станцій FM-діапазону) або зумер. У моделі є функція повтору сигналу будильника, а гучність дзвінка може бути встановлена на поступове наростання.

Philips AJ260 має вбудований колірний індикатор, який змінює колір залежно від погодних умов (янтарний – сонячно, синій – хмарність, фіолетовий – дощ і т. д.), а також показує графічні анімовані погодні піктограми на дисплеї. Пристрій надає інформацію про стан температури і вологості в приміщенні і на вулиці.

Бездротовий датчик передає сигнал на базу на відстані до 50 метрів. Дисплей приладу регулюється по яскравості підсвічування. Живлення пристрою можливо як від електромережі, так і від 4 батарейок ААА.

Рекомендована роздрібна ціна радиочасов AJ260 становить 3290 руб.