Philips представила стереогарнітуру Bluetooth

446

Компанія Philips представила на російському ринку новинку – стереогарнітуру Bluetooth SHB7102. Модель виконує функції бездротових стереонавушників і бездротової гарнітури для мобільного телефону або плеєра.


Philips представила стереогарнітуру Bluetooth
Philips представила Bluetooth стереогарнитуру
Philips представила стереогарнітуру Bluetooth

Ця новинка Philips – знахідка для користувачів пристроїв, які не підтримують профілі, необхідні для звичайної роботи гарнітури Bluetooth HSP (Handset Profile) і HFP (Handsfree Profile). В комплект входить 3,5 мм аудиоадаптер Bluetooth, який можна підключити до стандартного роз’єму навушників використовуваного пристрою. Адаптер Philips B012308 прийме сигнал підключеного приладу і перетворює його в сигнал Bluetooth, приймається бездротовими стереонаушниками.

Так як SHB7102 підтримує профіль Bluetooth Стерео (A2DP), він дозволяє користувачам слухати музику в стереозвучанні з будь-якого A2DP-сумісного пристрою мобільного телефону, ПК, MP3-плеєра.

В комплект входять гарнітура Philips B012309 і адаптер Philips B012308, які працюють в парі і дозволяють слухати музику без страху пропустити важливий дзвінок, завдяки функції SwitchStream. Як тільки на мобільний телефон надійде дзвінок, SwitchStream автоматично включить рінгтон.

Philips B012309 працює без підзарядки до 8 годин в режимі прослуховування музики і до 10 годин в режимі розмови.

Вартість Bluetooth стереогарнітури SHB7102 – близько 6 тис. руб.