Philips Digital PhotoFrame: три нові фоторамки

494

Компанія Philips оголосила про випуск на російський ринок трьох нових моделей цифрових фоторамок з екранами Philips Digital PhotoFrame і діагоналлю 10 дюймів. Багато цікавих новин ві зможете знайти на сайті http://ex-podarok.com.ua


Philips Digital PhotoFrame: три нові фоторамки

У числі новинок – моделі 10FF2CMI, 10FF2CME і 10FF2CWO. Між собою пристрої розрізняються кольором обрамлення: модель 10FF2CMI має молочно-білу обробку, 10FF2CME поміщена в металеву рамку, а 10FF2CWO обрамлена деревом.

Фоторамки оснащуються РК-панелями високого дозволу з активними матрицями високою піксельної щільності. Вбудована пам’ять новинок здатна зберігати до 1000 цифрових зображень; їх завантаження спрощується завдяки опції збереження зображень безпосередньо з карти пам’яті або простим підключенням пристрою до ПК через USB-роз’єм.

У всіх 10-дюймових моделях Philips використовується програмне забезпечення, що спрощує редагування та обробку улюблених знімків. Функція SmartAlbum дає користувачам можливість масштабувати і обрізати зображення, створювати фотоальбоми і керувати ними, а також налаштовувати привабливі ефекти переходу в слайд-шоу без використання ПК.

PhotoEffect Wizard – це функція, яка дозволяє прямо на екрані повертати фото, масштабувати, обрізати і навіть перетворювати в чорно-білі або сепію.

Користувачі можуть виводити на екран кілька кадрів одночасно з допомогою ефекту колажування, який використовується в менеджері слайд-шоу PhotoFrame. Більш того, новинки Philips вміють автоматично розпізнавати портретний або альбомний режим фотографій.

Фоторамка Philips c діагоналлю 10 дюймів з’являться на російському ринку в квітні 2008 року. Рекомендована роздрібна ціна моделі 10FF2CME складе 12655 руб., а моделей 10FF2CMI и10FF2CWO – 11469 руб.