Philips анонсував мікросистему з бездротовим сабвуфером

438

Philips представив нову мікросистему MCD289. Цей сверхплоский микротеатр з бездротовим активним сабвуфером відтворює майже всі цифрові формати: DVD, DivX, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) і Picture CD; в тому числі безпосередньо через USB-з’єднання без участі ПК. Технології, використані при створенні мікросистеми MCD298, відносять її до класу техніки Hi-Fi.

Микротеатр MCD289 – це одночасно музичний центр, домашній кінотеатр. Система має плоский корпус, який можна підвішувати на стіну, так і встановлювати на підставку. Бездротове з’єднання дає можливість розміщувати сабвуфер, де зручно, і не псувати інтер’єр товстими шнурами.

Микротеатр має відео ЦАП 12 біт/108 МГц, 12-бітовий перетворювач цифрового відео – це високоякісний перетворювач цифрового сигналу в аналоговий, зберігає кожен нюанс справжнього якості зображення.

У микросистеме MCD298 використовується звуковий стандарт Dolby Digital.

Відчуття насиченого і чистого звучання плеєра гарантовано функцією Digital Sound Control, яка дозволяє вибрати один з попередньо встановлених режимів: Jazz, Rock, Pop або Classic. Більше того, ця функція дозволяє слухати музику в найкращому звучанні завдяки налаштування звукового балансу у відповідності з вибраним музичним жанром.

Режим динамічного підсилення нижніх частот забезпечує більш глибоке і насичене звучання, виділяючи басову складову музики при будь-якому рівні гучності. З динамічним посиленням нижніх частот проблема зникнення басів при маленькій гучності більше не актуальна – баси завжди залишаються повноцінними і глибокими. Функція тон-компенсації низьких і високих частот забезпечує більш збалансоване загальне звучання. Повна вихідна потужність мікросистеми становить 100 Вт.

Мікросистема Philips MCD289 доступна на російському ринку в липні 2008 року за рекомендованою роздрібною ціною 12 тис. руб.