Philips анонсував домашній кінотеатр c технологією Ambisound

533

Компанія Philips представила на російському ринку домашній кінотеатр Philips HTS6515 c технологією Ambisound, яка забезпечує об’ємне звучання за допомогою лише двох акустичних систем. Багато цікавих новин ві зможете знайти на сайті http://poser.kiev.ua

Домашній кінотеатр Philips HTS6515

Робота домашнього кінотеатру HTS6515 ґрунтується на технологіях Ambisound і FullSound.

Технологія Ambisound забезпечує об’ємне звучання всього з двох динаміків – без обмежень для положення слухача і без використання проводів і кабелів. За рахунок поєднаного ефекту психоакустического феномена, векторної обробки звуку і точного позиціонування динаміків Ambisound HTS6515 занурює користувача у відчуття багатоканального звуку.

Інноваційна технологія Philips FullSound відновлює найдрібніші деталі стислій музичного запису, значною мірою збагачуючи і покращуючи звучання.

Домашній кінотеатр Philips HTS6515 виконаний у преміальної концепції Design Collection, для якої характерні м’які плавні лінії, використання сучасних матеріалів і виблискуючі глянсові поверхні. Поєднання домашніх кінотеатрів з телевізорами Philips серії Design Collection формує цілісну картину сучасного інтер’єру.

Цифровий інтерфейс передачі даних HDMI 1080p дозволяє здійснити пряме цифрове підключення, здатний виконувати передачу відео в стислому цифровому форматі HD, а також передачу багатоканального цифрового аудіо без необхідності конвертувати сигнал в аналоговий. Цей процес забезпечує високу якість зображення і звучання без будь-яких перешкод.

Нова система оснащена високошвидкісним USB-протоколом, який використовується для зручного зв’язку ПК, периферійних пристроїв та іншого електронного обладнання. Пристрої Hi-Speed USB забезпечують високошвидкісну передачу даних до 480 Мбіт/с – порівняно з 12 Мбіт/с для апаратури з звичайним USB.

Функція EasyLink дозволяє керувати кількома пристроями одним пультом ДУ. З допомогою протоколу промислового стандарту HDMI CEC дана технологія забезпечує об’єднання пристроїв через кабель HDMI. Тепер ви зможете одночасно керувати всіма підключеними пристроями з підтримкою HDMI CEC одним натисненням кнопки.

Домашній кінотеатр HTS6515 надійшов у продаж за рекомендованою роздрібною ціною 20 тис. руб.