Philips анонсувала нові навушники-вкладиші

211

Philips представив нові навушники-вкладиші з подвійним ремінцем SHE3650 і SHE3652 (відповідно, в синьому і червоному виконанні).

Новинку відрізняє швидкознімний шийний ремінець, який оснащений механізмом безпеки: при великому навантаженні він автоматично розмикається. Також цей механізм зручний при від’єднанні плеєра. Ремінець виготовлений з міцного бавовни. Конструкція Flexi-Grip захищає з’єднання шнура від пошкоджень, які можуть статися через частого згинання дроту.

Отвори для низьких частот оптимізують потік повітря для поліпшення звучання, відтворюючи звук, насичений глибокими і багатими басами. «Серце» навушників – динаміки на основі неодиму, який є найкращим матеріалом для створення сильного магнітного поля в цілях поліпшення чутливості звукової котушки, поліпшення НЧ характеристик і якісного збалансованого звучання.

Надм’який матеріал накладок підлаштовується під форму вушної раковини. Ніколи ще вкладиші-навушники не були такими зручними. Унікальна форма (у вигляді бульбашок) і прозорі вставки навушників Bubbles надають новинці Philips особливий стильний вигляд. Philips пропонує також колірні варіації: рожевий, зелений лайм або блакитний лід.

Навушники Philips SHE3650 і SHE3652 надійшли в продаж на російський ринок за рекомендованою роздрібною ціною 700 руб.