Philips анонсувала 32-дюймовий РК-телевізор стандарту HD-Ready

408

Компанія Philips представила на російському ринку новинку – плоский РК-телевізор Philips 32PFL7403D стандарту HD-Ready (1366х768р) з екраном діагоналлю 32 дюйма і функцією обробки зображення HD Natural Motion.


Philips анонсувала 32-дюймовий РК-телевізор стандарту HD-Ready

Технологія обробки зображення Pixel Plus 3 HD забезпечує його яскравість, природність і реалістичність. Кожен піксель вхідного зображення оптимізується для найкращого поєднання з навколишніми пікселями, в результаті чого зображення стає більш природним. Спотворення зображення і шуми у всіх джерелах від мультимедійних до стандартного ТБ і в стислому стандарті HD визначаються і усуваються, що гарантує чисте і максимально чітке зображення.

Технологія HD Natural Motion усуває ривки зображення, що виникають при перегляді, оцінюючи рух предметів і корегуючи його. Встановлення подвійної частоти кадрів працює з високою частотою оновлення 100 Гц. Вона збільшує чіткість при зображенні руху більш ніж в 2 рази в порівнянні із звичайним РК-дисплеєм, забезпечуючи в результаті час відгуку 3 мілісекунди. Ця технологія Philips забезпечує РК-дисплеїв чіткість при відображенні руху.

Динамічна контрастність телевізора складає 40000:1, що забезпечує чіткість і насиченість чорних фрагментів зображення.
Система Virtual Dolby Digital, якою оснащена новинка 32PFL7403D, представляє собою технологію обробки звуку, що дозволяє отримати відчуття звучання Dolby Pro Logic, занурюючи глядача відчуття перегляду з об’ємними звуковими ефектами. При цьому немає необхідності мати додаткові задні динаміки.

Телевізор оснащений 4-ма входами HDMI, що дозволяє приймати сигнали з чотирьох HD-джерел паралельно.

Модель Philips 32PFL7403D з’явиться в роздрібному продажі в Росії в квітні за рекомендованою ціною 36990 руб.