Перший телевізор серії Design Collection з Ambilight – в Росії

427

Компанія Philips представила на російському ринку новий РК-телевізор серії Design Collection – Philips 42PFL7603D з функцією Ambilight, технологією обробки зображення HD Natural Motion і вбудованою акустичною системою wOOx.


Перший телевізор серії Design Collection з Ambilight – в Росії

Ambilight — технологія фонової підсвічування. Телевізор виробляє розсіяне світло по периметру свого корпусу і динамічно висвітлює фонову поверхню, доповнюючи кольору і світлову інтенсивність зображення на екрані.

Телевізор Philips 42PFL7603D з прогресивною розгорткою і високою контрастністю зображення оснащений рядом інноваційних функцій. Серед них технологія Pixel Plus 3 HD, яка забезпечує зображення, яскравість, природність і реалістичність.

Технологія HD Natural Motion усуває ривки зображення, що виникають при перегляді з цифрового носія відео, знятого на кіноплівку. HD Natural Motion оцінює рух предметів і коригує ривки. Результатом є плавне відтворення руху при високої різкості.

РК-дисплей Full HD має дозвіл 1920×1080 пікселів. Крім того, телевізор 42PFL7603D оснащений 4 HDMI входами, що дозволяє приймати сигнали з дозволом 1080р зі всіх джерел, таких як Blu-ray і сучасні ігрові приставки. Динамічна контрастність телевізора становить 30000:1, що забезпечує чіткість і насиченість чорних фрагментів зображення.

Вбудована в телевізор акустична система wOOx, представляє собою технологію обробки звуку, що дозволяє отримати глибокі і потужні баси. При цьому невидима акустична система забезпечує чітке, об’ємне і багате звучання, роблячи перегляд улюбленої кінокартини по-справжньому захоплюючим і захоплюючим.

Функція Easylink управляє телевізором і одночасно підключеними до нього пристроями за допомогою пульта ДУ. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.

Роздрібна ціна телевізора 42PFL7603D становить 58 тис. руб.