Перший телевізор Philips серії Design Collection в Росії

184

Компанія Philips представила на російському ринку новинку – плаский телевізор моделі 42PFL5603D з ЖК-дисплеєм і інтегрованою цифровою технологією обробки зображення Pixel Plus HD. Цей телевізор – перший представник новітній дизайн-концепції Philips, серії Design Collection.


Перший телевізор Philips серії Design Collection в Росії

РК-дисплей Full HD має дозвіл 1920×1080 пікселів, що забезпечує зображення найкращої якості. Справжній дисплей майбутнього може приймати сигнали з дозволом 1080р зі всіх джерел, таких як плеєр Blu-ray, супутниковий ТВ-ресивер, сучасні ігрові приставки та інших. Телевізор 42PFL5603D має 4 входи HDMI для повноцінної передачі цифрового сигналу стандарту HD через один кабель. Технологія HDMI здійснює цифрове RGB-з’єднання без стиснення джерела сигналу і екрану, що дозволяє отримати зображення оптимальної якості. Завдяки 3-м входам HDMI на задній панелі телевізора і 1-го на бічній, можливо паралельне підключення до 4 джерел дозволу HD.

Телевізор відображає 28,9 млрд. кольорів і має динамічний контраст 30000:1, що дозволяє відображати насичені чорні деталі зображення.

Система Virtual Dolby Digital, якою оснащений телевізор, представляє собою технологію обробки звуку, що дозволяє отримати поліпшені об’ємні звукові ефекти, що створюють відчуття звучання Dolby Pro Logic. При цьому немає необхідності мати додаткові задні динаміки.

Функція телевізора Easylink управляє телевізором і одночасно підключеними до нього пристроями. Досить одного пульта ДУ. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.

Рекомендована роздрібна ціна на телевізор 42PFL5603D в Росії в березні 2008 складає близько 50 тис. руб.