Перший РК-телевізор з Ambilight Spectra 2 в Росії

530

Philips представив свій новий РК-телевізор Philips Cineos 37PFL9603D. Новинка створена із застосуванням новітньої патентованою світлодіодною технологією Ambilight Spectra 2, а екран 37PFL9603D здатний відображати до 2250 трлн квітів.

Ambilight – це запатентована технологія Philips фонової підсвічування РК-телевізора, яка автоматично підлаштовує свої кольори у відповідності з подіями на екрані. Ambilight Spectra – це розвиток технологією Ambilight за рахунок удосконалення алгоритму обробки мікропроцесорами зображення на екрані і еволюції світлодіодів, які використовуються для створення фонової підсвічування. Ambilight Spectra, зокрема, використана у флагманському революційному телевізорі Philips Aurea.

Вдосконалене освітлення Ambilight Spectra відстежує екранні кольору і дію, формуючи навколо телевізора збалансовану світлову атмосферу.

Технологія Perfect Pixel HD Engine, якою оснащений телевізор 37PFL9603D, дозволяє досягти рекордно малого часу оновлення вмісту ЖК-екрану – віртуальна частота становить 2 мілісекунди. Функція ClearLCD формує чіткі рухомі зображення, підвищуючи рівень чорного і контрастність, яка складає біля цього телевізора 30000:1.

Технологія Perfect Natural Motion є еволюцією HD Natural Motion, що застосовуються в моделях Philips не-люксового сегменту. Як і попередник, Perfect Natural Motion усуває вібраційні ривки зображення, коригує стрибкоподібні переміщення, помітні при передачі руху, знятих на кіноплівку. Результатом є плавне відтворення руху і чудова чіткість.

Модель 37PFL9603D має стандарт Full HD-ready і здатна відображати сигнал з роздільною здатністю 1920p і 1080i пікселів з частотою 50 і 60 Гц. Крім того, модель оснащена 4 HDMI входами, що дозволяє підключити до 4 джерел сигналу HD, таких як Blu-ray, супутниковий ресивер і сучасні ігрові приставки.

Підключення DLNA дозволяє користувачеві створити домашню мережу телевізора з будь-якими пристроями, що підтримують цю технологію. Це дає можливість отримати простий і швидкий доступ до графічного, музичного контенту, ПК або домашньої мережі для обміну аудіо-, відеоданими або цифровими зображеннями.

Рекомендована роздрібна ціна телевізора 37PFL9603D на російському ринку в червні 2008 становить 75 тис. руб.