Перший бездротовий ігровий кермо від Logitech

441

Компанія Logitech анонсувала випуск нового бездротового ігрового керма в монолітному блоці – Logitech Driving Force Wireless для Playstation3.

Цей кермо має моноблочну конструкцію, що включає в себе розкладну підставку на коліна.

Моноблочна конструкція керма Driving Force Wireless володіє всіма необхідними можливостями, включаючи засоби управління для газу, гальма і перемикання передач, а також для навігації по меню. Крім того, в цьому ігровому кермі використовується бездротова технологія зв’язку на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує управління на відстані до 10 метрів. Для початку гри досить просто підключити USB-приймач і мережевий шнур, запустити комп’ютерну гру, відрегулювати підставку на коліна для комфортної гри і починати автогонки. При цьому не потрібно ніяких додаткових робіт по установці або складання. Після гри кермо легко забирається для зберігання; USB-приймач розміщується в спеціальному відсіку.

Ігровий руль Logitech Driving Force Wireless Force feedback Wheel очікується у продажу в США і Європі на початку серпня. Рекомендована роздрібна ціна в Європі становить близько 80 євро.