Panasonic випустить ультрапортативні ноутбуки на базі Intel Atom

383

Японський виробник Panasonic повідомив про плани по створенню першої в його лінійці моделі ультрапортативних ноутбуків та інтернет-пристроїв на базі економічних процесорів Intel Atom.

У Panasonic відзначають, що даний досвід є для компанії новим. Нові Panasonic Toughbook CF-U1 будуть працювати на базі процесорів Intel Atom Z520—1.33 GHz, FSB 533MHz з 512KB кеш-пам’яті. В якості системи зберігання тут будуть використані 16-гігабайтні флеш-носії. Крім цього, Toughbook будуть оснащені суперкомпактным 5,6-дюймовим монітором. За запевненням Panasonic, завдяки такій компактності від штатного акумулятора новинка зможе працювати до 9 годин, проти 4-5 годин у конкуруючих моделей.

Вага нових моделей пристроїв складе трохи більше кілограма, проте різні варіанти Toughbook будуть поставлятися в різному оформленні, так модель з металевим корпусом буде стійка до зовнішнього впливу, але вага її буде значно більше.

Також у компанії говорять, що в якості альтернативи запропонують 32-гігабайтні носії.

Серед інших особливостей Toughbook слід виділити 1 Гб ОЗУ, можливості роботи в бездротових мережах 802.11 a/b/g. 3G-варіант розробки буде поставлятися з ос Windows Vista, проте разом з нею буде знаходитися диск з Windows XP і користувачі зможуть зробити відкат.

Продажі новинок почнуться в серпні за ціною від 2500 доларів, повідомляє Cyber Security.