Panasonic ME70 і ME75: барвисті новинки до пляжного сезону

561

Panasonic анонсував дві моделі портативних РК-телевізорів, які виявляться дуже до речі на наближення літнього відпочинку.

В першу чергу SV-ME70 і SV-ME75 по достоїнству оцінять представниці прекрасної статі. Причиною тому може бути їх яскраве забарвлення і симпатичний зовнішній вигляд. Завдяки водонепроникному корпусу, вони не бояться вологи і з задоволенням скрасять дозвілля милих дам не тільки на пляжі, але і у ванній кімнаті.

Новинки порадують компактними розмірами – 92,9 х 165 х 22,1 міліметрів при вазі 250 грамів (з акумулятором) – і барвистим 5-дюймовим екраном. А літій-іонний акумулятор забезпечить 2,5 години безперервної роботи. Єдиним розходженням між SV-ME70 і SV-ME75 є те, що останній підтримує відеозапис і поставляється разом з картою SD на 1 гігабайт.

Якщо ж у найближчому майбутньому відпустку не передбачається, новинки відмінно впишуться в кухонний інтер’єр і будуть гарною підмогою для господинь. Творці подбали про конструкції апаратів, і вони з легкістю витримають суворі умови середовища.

Продажі стартують в Японії з 20 червня. За SV-ME70 доведеться розщедритися на 380, а за SV-ME75 – на 450 доларів, повідомляє Cifrovik.