Пам’ятки у Вінниці

9-25-2019

Достопримечательности в Виннице
Ну, що вирушаємо на екскурсію. У цьому місті хоча б раз у житті повинен побувати кожен.
Також хочемо вам порекомендувати vinnytsia.one заходьте к нам на сайт у нас багато цікавої інформації.Туристи їдуть у Вінницю, щоб помилуватися на найбільший в Європі музичний плаваючий фонтан. Його унікальність полягає в тому, що він виконаний за так званою “зимующей технології”, завдяки якій плавучу платформу можна опускати під лід на період холодів. Це унікальна в своєму роді конструкція, аналогів якої немає ніде у світі.
Нічне шоу води і світла у супроводі музики проходить в теплу пору року (з кінця квітня по кінець жовтня) кожен вечір за трьома програмами. Вдень фонтан працює в режимі статичного шоу, ввечері — в режимі шоу зі світловими ефектами. Ті, хто хоч раз бачив танці фонтанів та лазерне шоу, починають вірити в чудеса.

Найкрасивіші міста Європи мають свої символи: Лондон — Біг – Бен, Париж — Ейфелеву вежу, італійська Піза славиться Пізанської вежею. Ось і у Вінниці є своя вежа — символ. Вона розташована на найвищій точці центру міста — у сквері Козицького.
Висота вежі з червоної цегли — 40 метрів, але цього цілком достатньо, щоб з верхньої площадки побачити все місто. Козинського, .
Бути у Вінниці і не потрапити в родове гніздо Пирогова — неприпустимо. Це не просто музей, а цілий музейний комплекс, до складу якого входить будинок і аптека, побудовані Н.
Музей розташований в мальовничому парку на березі озера на південно – західній околиці Вінниці. Величезні столітні ялини і дуби, різноманітність медичних рослин, що б’ються білки, гнізда горобців, умиротворення і зелений ліс виробляють саме позитивне враження, особливо після міської метушні.
У 8 км на північ від Вінниці неподалік від смт. Стрижавка розташований музей на ставці Гітлера Вервольф (ньому. Навіть якщо ви вже бували у музеї Великої Вітчизняної Війни, все одно не виключайте це місце зі своєї екскурсійної програми.
Підбір експонатів в цьому музеї, історія пошуку кожного з них, а також душевна розповідь екскурсовода залишить емоційний слід у вашій душі. До речі, всю техніку організатори музею не просто збирають, але і відновлюють до робочого стану. Біля музею працює польова кухня, де можна підкріпитися своєї або купленої їжею.
А які пам’ятки Вінниці подобаються вам.