Основні причини простатиту.

9-21-2018

Основні причини простатиту.

Простатит означає запалення передміхурової залози, що характеризується певними симптомами: біль, дизурія, гіпертермія, септичний стан. Етіологія запального процесу підрозділяється на дві групи. До першої групи відносяться простатити, які виникли через інфекційного агента. Основним шляхом проникнення інфекції вважається уретральний (висхідний і спадний уриногенные, каналикулярный) шлях, на другому місці стоїть гематогенний шлях поширення мікроорганізмів з віддалених вогнищ: хронічний холецистит, тонзиліт, отит, синусити, бронхіти, карієс зубів тощо), третє місце займає лімфогенний шлях при захворюваннях органів малого таза (сечовий міхур, пряма кишка). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі таблетки от простатита.
Слід так само враховувати можливість проникнення інфекції при проведенні медичних маніпуляцій, таких як катетеризація та бужування. На другому місці стоїть група простатитів, що виникли внаслідок застійних явищ, які частіше пов’язують з недостатністю кровообігу в мошонці і органах малого тазу.
В результаті цього відбувається погіршення кровопостачання передміхурової залози, що впливає на її функції і збільшення її в розмірах. Виникнення застою секрету в передміхуровій залозі найімовірніше призводить до формування простатиту у молодих чоловіків, які мають непостійні і безладні статеві зв’язки. Безладні сексуальні зв’язки без використання бар’єрних контрацептивів в більшості випадків служать появи численних статевих інфекцій, тоді як рідкісні статеві контакти значно впливають на функціонування самої простати.