Основні причини простатиту.

10-23-2018

Основні причини простатиту.

Сучасні умови життя нерідко заганяє багатьох чоловіків в безвихідь. Суспільство диктує необхідність бути успішним, багато працювати, ставити на перше місце роботу і сім’ю. Чоловік змушений інтенсивно трудитися, і найчастіше не може дозволити собі повноцінний відпочинок. Харчування на бігу, щоденні стресові ситуації, погані екологічні умови, — все це не кращим чином позначається на здоров’ї. Запальний процес в тканинах передміхурової залози носить назву простатиту. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі простамол.
Це виключно чоловіча хвороба, яка не залежить від віку. Вона діагностується та у молодих чоловіків, і у літніх. Передміхурову залозу не дарма вважають одним з ключових чоловічих органів. Простата регулює утворення рідини, яка присутня в спермі, бере участь у секреції тестостерону, здійснює контроль за мочевыделением і деяким чином впливає на тривалість і гостроту оргазму. Відповідно, простатит однозначно погіршує чоловіче здоров’я і в цілому змінює життя чоловіка не в кращу сторону.
Причиною хвороби можуть стати різні інфекції і супутні ускладнення. Порушення кровопостачання органів малого тазу, гормональні збої (надлишок чи дефіцит певних гормонів) можуть стати причинами простатиту. Вплив протягом довгого часу деяких факторів на передміхурову залозу також веде до запальних процесів і простатиту. Хвороби внутрішніх органів також нерідко призводять до виникнення простатиту.