Онлайн кредит на карту без фото паспорта україна

12-10-2020

eCash кредит онлайн

На яких умовах можна взяти кредит онлайн без фото документів

Великий вибір позик без сканів, фото документів представлений на порталі “Е-КЕШ” в України. Цей ресурс акумулює і пропонує вигідні продукти різним категоріям Українців. Також хочемо вам порекомендувати онлайн кредит на карту без фото паспорта украина від Е-КЕШ.

Клієнтам не потрібно робити фото паспорта та іпн, відсилати їх кредитору, а потім хвилюватися, що стало з персональними даними. Все максимально захищено і безпечно. Клієнт від руки вводить необхідну інформацію в заявці. “Е-КЕШ” перевіряє її за своїми і банківськими електронними базами.

Головні вимоги стосуються громадянства, віку. Українське громадянство-обов’язково. Мінімальний вік подавача заявки на онлайн-кредит-18. Також важливо, щоб у позичальника була Українська прописка.

Щодо максимального віку кредитування у кожної мфо-свої обмеження. Одні компанії працюють тільки з особами передпенсійного віку. Інші-з громадянами до 75 років.

Як взяти позику

Спочатку на “Е-КЕШ” потрібно вибрати підходящий варіант кредиту. Інтерфейс сайту дуже наочний, інтуїтивно зрозумілий. Всі пропозиції розсортовані за критеріями “без дзвінків”,” з поганою “,” довгострокові ” та ін.

Після вибору кредиту необхідно активувати опцію”оформити”. Робот перенаправить клієнта на портал кредитує компанії, де слід заповнити заявку. Для того щоб правильно визначити суму і термін, бажано скористатися онлайн-калькулятором.

Після обробки інформації клієнту надсилається sms з прийнятим рішенням. Якщо воно позитивне, залишається дочекатися грошей. Зазвичай позика на карту без фотографій паспорта та іпн перекладається клієнту моментально. У рідкісних випадках термін може бути продовжений до 1-3 днів з вини банку-одержувача.