Oneplus 9rt отримає надчутливий екран з частотою опитування сенсора 600 гц

52

В останньому тизері, опублікованому компанією oneplus, з’явилося підтвердження, що новий смартфон oneplus 9rt, анонс якого намічений на 13 жовтня, отримає надзвичайно чутливий сенсорний дисплей. Частота опитування сенсора екрану буде досягати 600 гц при надзвичайно низькій затримці. Такий високий рівень має важливе значення для іграбельності і буде реалізований на масових моделях вперше.

Раніше було підтверджено, що смартфон оснастять дисплеєм samsung e4 amoled з частотою оновлення 120 гц. Швидше за все, він буде мати діагональ 6,55 дюйма, як і попередник – смартфон oneplus 9r, випущений в березні цього року.

Якщо спадкоємність між цими моделями збережеться, то можна очікувати установки дисплея з пропорцією 20:9, яскравістю до 1100 ніт і повною відповідністю вимогам hdr10+.

Резерви продуктивності і відповідності ознаками ігрового смартфона криються в оснащенні oneplus 9rt флагманським чіпсетом qualcomm snapdragon 888 в поєднанні з оперативною пам’яттю lpddr5 і сховищем ufs 3.1.

Новий смартфон отримає 8 або 12 гбайт оперативної пам’яті lpddr5, доповнену віртуальною озу розміром до 7 гбайт. Він також матиме поліпшену систему охолодження, представлену у вигляді охолоджуючої пластини площею 19067,44 мм2. Як стверджує виробник, це найпотужніша система тепловідведення з коли-небудь використаних в смартфонах.

За чутками, в oneplus 9rt встановлять 50-мегапіксельну основну камеру на базі датчика sony imx766, 16-мегапіксельний надширококутний об’єктив, 5-мегапіксельний сенсор для макрозйомки і 2-мегапіксельний датчик глибини. Селфі-камера матиме роздільну здатність 16 мп.

Oneplus 9rt буде працювати під управлінням coloros 12 на базі ос android 11. Версія, випущена для глобального ринку, отримає oxygenos 12. Акумулятор гаджета має ємність 4500 маг і підтримує швидку зарядку warp charge потужністю 65 вт.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: