Огляд hp envy 15 — as108ur

51

Знайти серед лептопів з екраном в 15,6 дюймів легку і тонку модель непросто-ця ніша традиційно зайнята ігровими варіантами. Hp взявся виправляти ситуацію. Новинка envy 15-as108ur має ssd накопичувач об’ємом 256 гб, графіку iris plus, великий обсяг оперативки (6гб) і при цьому змагається з ультрабуками в компактності. Вийшла модель, що влаштовує ігроманів, бізнес-користувачів і тих, хто не бажає бути прив’язаним до офісу.

Мобільність, компактність і легкість укупі з солідною потужністю робить модель від hp кращим ультрабуком для роботи в режимі багатозадачності. Але про все по порядку.

Дизайн

Як і належить дорогої моделі, hp envy 15-as 108ur виглядає гідно: солідний сріблястий корпус з алюмінію з товщиною 18 мм, без надмірностей і візерунків. Клавіатура повторює тон корпусу – вона сіра, а ось рамка дисплея виконана в чорному кольорі. З недоліків-занадто мініатюрні розміри кнопок “вниз» і “вгору” і малий контраст між кнопками і кольором символів на них. Якщо ви звикли набирати текст, дивлячись на клавіатуру, швидше за все, відчуєте незручність.

Порти

Незважаючи на тонкість граней, стандартні порти зайняли свої місця (традиційні usb, hdmi, кард-рідер і міні-джек). Світлодіоди справа і зліва дозволяють легко знайти потрібний порт.

Дисплей

Під час повсякденного використання екран показав себе непогано:

  • висока точність передачі кольору;
  • рівномірність підсвічування стандартна для ноутбуків (в діапазоні 8%);
  • присутній датчик зовнішньої освітленості;
  • підключена функція зниження підсвічування при відсутності дій користувача;
  • матове покриття дисплея і рамки навколо.

З недоліків відзначимо деякий дискомфорт під час роботи на вулиці — яскравість могла б бути і побільше. Чи не занадто правильно налаштовані гамма і колірна температура, втім, якщо ви не дизайнер-профі, навряд чи це помітите.

Звук

Звучання на стандартній настройці виявилося набагато краще, ніж у планшетів і смартфонів, хоч і без басів. Попередньо встановлена програма управління звуком допомагає його покращувати.

Результати тестування

На тестуванні процесор «літав» — відмінний результат для робітничо-похідного варіанту. Графічне ядро гідно себе показало як в» танках”, так і в dirt rally, так що любителям відпочити в перерві від роботи за грою нудьгувати не доведеться. Оперативна пам’ять (стандарт ddr4) виявилася спритною.

Охолодження в нормі-нагрівається тільки підстава дисплея, а у корпусу температура підвищується мінімально. Хоча під навантаженням кулер (він єдиний) несильно шумить.

Основний недолік, який відзначений і при тестуванні, і у відгуках у користувачів, — невідповідність часу автономної роботи заявленим 11 годинам. При перегляді фільмів ноутбук протримався 4,5 години. Покупці заявляють, що 5 годин-це максимум.

Висновки

В цілому, модель hp envy 15-as108ur в порівнянні з ультрабуками показала себе відмінно. З переваг:

  • стильний зовнішній вигляд;
  • потужний процесор;
  • якісний звук;
  • легкий і тонкий при великому дисплеї;
  • ssd накопичувач.

З недоліків: