Обережно! apple попереджає, що мотоцикли і мопеди можуть нашкодити вашому iphone

48

Компанія apple оновила розділ користувальницької підтримки на офіційному сайті, додавши туди нове попередження.

Як краще не робити

Виробник попереджає про те, що вібрація від двигунів мотоциклів може пошкодити камеру смартфона. Адже системи оптичної стабілізації зображень (ois) і автофокусу зі зворотним зв’язком (af), які використовуються в камерах, мають гіроскопи і магнітні датчики, і вони не розраховані на вплив вібрацій високої амплітуди.

Тому apple не радить кріпити смартфон до керма або шасі мотоцикла, а також рекомендує використовувати амортизуюче кріплення для установки iphone на мопеди і електричні скутери.

«використовувані в iphone системи оптичної стабілізації зображення і автофокусування зі зворотним зв’язком розраховані на тривале використання. Однак, як і у випадку з багатьма побутовими електронними пристроями, що включають такі системи, як ois, тривалий прямий вплив вібрацій високої амплітуди в певних частотних діапазонах може погіршити продуктивність цих систем і привести до зниження якості зображення на фотографіях і в відео. Не рекомендується піддавати iphone тривалому впливу вібрацій високої амплітуди”, – йдеться в повідомленні.

Чому саме apple опублікувала це попередження, незрозуміло — можливо, через що з’являються на форумах повідомленнях про подібні випадки.

Нагадаємо, оптична стабілізація зображення та/або автофокусування зі зворотним зв’язком використовуються в iphone 6 plus і iphone 6s plus, а також у всіх смартфонах apple, починаючи з iphone 7.