Новинка від Nexx Digital: NNS-4300 GPS-навігатор з мультимедійними функціями

469

Nexx Digital випустила новий GPS навігатор Nexx NNS-4300, який став продовженням моделі NNS-3500. Новинка відрізняється сенсорним екраном з діагоналлю 4,3 дюйма, стильним сучасним дизайном і мультимедійними можливостями.

Великий сенсорний екран Nexx NNS-4300 з антибліковим покриттям забезпечує гарну видимість навіть в яскравий сонячний день, а підсвічування в темний час доби. Компактний корпус (розміри 83х117х17 мм) гармонійно вписується в інтер’єр сучасного автомобіля. Модель вмить визначає точні координати і прокладає оптимальний маршрут, завдяки сучасному GPS модулем Atlas III, а інтуїтивно зрозуміле меню, простота введення інформації і голосові підказки роблять роботу з Nexx NNS-4300 більш комфортною.

Nexx NNS-4300 має мультимедйными функціями: відтворення звукових і відео файлів, демонстрація фотографій, які можна завантажувати в пам’ять моделі за допомогою SD/MMC карт або через USB-порт.

GPS-навігатор Nexx NNS-4300 готовий до роботи відразу після покупки – ніяких додаткових налаштувань робити не потрібно. У комплекті поставляються новітні карти Москви, С.-Петербурга, Калінінграда, Єкатеринбурга, Ростова-на-Дону, Краснодара, Калуги, Ставрополя, а також Московської, Ленінградської і ще 16 областей РФ.

Вони охоплюють 90% основних федеральних магістралей Росії, об’єкти придорожнього сервісу, лісові та водні об’єкти по всій країні. Свіжа база даних корисних і розважальних закладів, включаючи АЗС, ресторани, магазини і т. д. (понад 40 тис. об’єктів) забезпечує легкий пошук навіть у незнайомому місті.