Новинка в лінійці медіа-центрів – Meijin Media Center E6850

177

Компанія Meijin представила нову модель медіа-центру – Meijin Media Center E6850.


Новинка в лінійці медіа-центрів – Meijin Media Center E6850

Модель відкриває такі можливості, як:
Перегляд і прослуховування як аналогові теле – та радіостанцій, так цифрових DVB-T теле – і радіо каналів;
Прийом до 255 ТБ каналів;
Індивідуальні налаштування для кожного каналу: гучність, яскравість, контрастність, насиченість, теплота, тип кодування, різкість, шумозаглушення, посилення;
Вибір дозволу для попереднього і повноекранного режимів перегляду;
Використання функції відкладеного перегляду або зсув по часу (TimeShift).
Захоплення будь-яким встановленим в систему кодеком (DivX, Xvid, Mpeg4, WMV тощо), при цьому підтримуються всі сучасні контейнери: AVI, WMV, ASF, MPEG-1,2, fvASFDirect, Matroska тощо;
Захоплення кадрів ТБ вікна у форматі BMP, TIFF, PNG, TGA, GIF (у тому числі і анімований), JPG по таймеру або по натисненню кнопки і багато інших.
Meijin Media Center E6850 це ще й потужний комп’ютер з попередньо встановленою 64-розрядною операційною системою MS Windows Vista Ultimate і пультом ДУ. Побудований Meijin E6850 з використанням двоядерного процесора Intel Core 2 Duo E6850 на частоті 3 ГГц. Процесор має збільшений до 4 МБ кеш другого рівня і підтримує 64-розрядні додатки.

За високу продуктивність в іграх і ресурсномістких додатках відповідають: 4 ГБ двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 10600 Гбіт/с і графічна система Nvidia GeForce 8800 GTS (Шина пам’яті 256 біт, 128 потокових конвеєрів. Частота ядра 650 МГц, пам’яті – 1940 МГц). Дисковий масив RAID 1 (дзеркало) гарантує збереження великих обсягів даних.

Звукова карта Creative X-Fi формату 7.1 дозволяє декодувати звуковий супровід у фільмах Dolby Digital EX і DTS-ES, перетворювати будь-яке аудіо зміст в 24-бітний об’ємний звук Surround, забезпечує необхідне прискорення в іграх і підключення до восьми колонок. Meijin Media Center E6850 готовий для підключення до дротових і бездротових мереж, а також оснащений пристроєм зчитування з цифрових карт пам’яті.