Новий RAID-масив від Verbatim

381

Компанія Verbatim розширив асортимент зовнішніх жорстких дисків і представляє RAID-масив об’ємом 2 ТБ.

Два 3.5-дюймових диска, об’єднаних в єдиний масив, задіють максимальний об’єм пам’яті практично вдвічі збільшену швидкість передачі даних в режимі RAID рівня 0, або забезпечують високий рівень збереження інформації завдяки «віддзеркалення» у варіанті побудови RAID 1-го рівня.

В режимі RAID 0 користувач отримує в розпорядження всі два терабайта системи зберігання, задіюючи процес, відомий як «страйпинг» – рівномірний розподіл даних на обидва фізичних диска.

Переваги даного режиму найкращим чином розкриваються в мультимедіа і графічних додатках, а також в обробці потокових даних, вимогливих до продуктивності іграх або при використанні системи в якості web-сервера. Інтерфейс підключення не стане «вузьким місцем» – з’єднання eSATA дозволяє вести обмін даними на швидкості до 3 Гб/с, що в 6 разів перевищує межа швидкості USB порту, що становить 480 Мбіт/сек.

Якщо ж пріоритетним є збереження інформації, пристрій може бути конфігурований для роботи в RAID 1. У цьому режимі два фізичних диска системи, що вміщають по 1 Тб кожен, поєднуються в один логічний диск ємністю 1 Тб. Записувані дані дзеркально дублюються, і в разі несправності або навіть повного виходу з ладу одного з дисків інформація збережеться на другому.

Жорсткий диск Verbatim з функцією RAID працює дуже тихо і захищається від перенагрівання за допомогою вбудованих вентиляторів. Володіючи вагою менше 2 кг, він досить легкий і має стабільний корпус. Зручність резервного копіювання гарантується входить в комплект поставки ліцензійною програмою Nero Back It Up 2 Essentials. Всі необхідні кабелі для сполук eSATA і USB 2.0 також включені в комплект поставки разом із зовнішнім адаптером живлення і коротким керівництвом користувача.