Новий комунікатор RoverPC evo V7

384

RoverPC випустив новий комунікатор RoverPC серії evo V7.

Екран 2,8 дюйма (VGA) дозволяє зберегти зручний розмір апарата так, щоб усе необхідне відображалося на екрані, а сам апарат міг поміститися в кишені піджака, так і не зайняти собою всю жіночу сумочку. А VGA-вихід дозволить підключити комунікатор до монітора.

Всередині у RoverPC evo V7 потужний процесор 624 МГц, 8 Гб пам’яті для користувача, камера з роздільною здатністю 3 мегапікселів з можливістю авто-фокуса. Прискорювач (NXP 5209) доповнює можливості процесора і значно покращує роботу відеофайлів. Також присутній набір необхідних програмних додатків і GPS-модуль для навігації на місцевості.

Дзвонити з апарату RoverPC evo V7 можна з будь-якого континенту, оскільки в ньому реалізовані чотири діапазони GSM (850/900/1800/1900МГц), також передбачено вже ввійшли в список необхідних функцій Bluetooth і Wi-Fi. Як і всі найсучасніші моделі, RoverPC evo V7 працює на платформі Windows Mobile 6.1 Professional і управляється дотиком пальцями.

Апарат оснащений виходом на навушники 3.5 мм – як у більшості звичайних плеєрів, що робить його зручним для підключення навушників зі стандартним роз’ємом. FM-приймач доповнив музичні можливості моделі.
Роздрібна ціна RoverPC V7 – 14 тис. рублів.