Новий кермо класу hi-end від Thrustmaster

484

Компанія «Алион», ексклюзивний дистрибутор Thrustmaster в Росії, оголосила про надходження в роздрібний продаж нового ігрового маніпулятора класу hi-end – Rallye GT PRO Force Feedback. На сьогоднішній день це єдиний гоночний кермо з ефектом зворотного зв’язку, який має п’ять незалежних прогресивних осей. Вперше гравець може налаштувати одночасно з традиційними газом, гальмами і рульовим колесом ще і зчеплення, а так само ручне гальмо. У поєднанні з принципово новою системою силовий зворотного зв’язку це дає користувачеві максимальне відчуття реалістичності.

Rallye GT PRO FFB – топова модель в лінійці Thrustmaster, що прийшла на зміну знаменитому серед віртуальних гонщиків рульового колеса Thrustmaster F1 FFB. Щоб максимально наблизити відчуття гравця до участі в реальному гонці, маніпулятор оснащений ручкою послідовного перемикання передач, а так само двома цифровими і двома аналоговими підрульовими важелями. Технологія TouchSense, ліцензована Immersion, забезпечує безшумну силову зворотний зв’язок.

Осі на контролері розподіляються наступним чином: рульове колесо, педалі газу, гальма і два аналогових підрульових важеля. Для ефективного і реалістичного управління автомобілем крім традиційних керма і педалей користувачеві слід запрограмувати в якості зчеплення лівий аналоговий підрульовий важіль (четверта вісь), а в якості ручного гальма правий аналоговий підрульовий важіль (п’ята вісь).

Ще один варіант використання двох додаткових осей буде корисний у командних кільцевих гонках (наприклад, NASCAR Sim Racing або TOCA): аналогові підрульові важелі Rallye GT PRO FFB можуть бути налаштовані для забезпечення огляду з кабіни! У гравця з’являється можливість не просто перемикати види, а контролювати поворот голови водія, щоб оглядати трасу і порівнювати відстань до своїх суперників.

Thrustmaster також розробив спеціальне програмне забезпечення для керма у відповідності з вимогами розробників ігор і побажаннями досвідчених геймерів. Повністю програмований кермо оснащений кнопкою, яка дозволяє активувати/деактивувати функцію центрування керма прямо в процесі гонки; десятьма незалежними кнопками, які можуть бути налаштовані на виконання 14 різних функцій; восьмипозиционным контролером D-pad для управління, наприклад, настройки в меню.

Розробники Thrustmaster приділили особливу увагу дизайну та ергономіки маніпулятора. Рульове колесо повністю прорезиненно. Вдосконалена система фіксації: кріплення складається з металевої муфти та штиря з гвинтовою різьбою, що забезпечує стійкість маніпулятора під час гри. Педалі – алюмінієві, довгоходові, на великий і стійкої платформи. Всі осі і підшипниковий механізм керма також виконані з металу.

Орієнтовна роздрібна вартість Thrustmaster Rallye GT PRO FFB – $160.