Новий HDD/DVD-рекордер Xoro

452

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД оголосила про початок поставок нового HDD/DVD-рекордер Xoro HVR 5500 з вбудованим жорстким диском ємкістю 160 ГБ і можливістю запису з безлічі джерел: телевізора, DVD-програвача, цифрової камери і навіть USB-периферії (USB Flash, портативних жорстких дисків).

Мультиформатна підтримка Xoro HVR 5500 і наявність вбудованого декодера багатоканального звуку 5.1 аудіо виходом роблять новинку не тільки універсальним записуючим пристроєм, але й основою для створення домашнього кінотеатру.

HDD/DVD-рекордер Xoro НVR 5500 оснащений вбудованим жорстким диском ємкістю 160 Гб, що дозволяє записувати улюблені фільми і телепередачі загальною тривалістю до 200 годин. Рекордер дозволяє відредагувати матеріал, записаний на жорсткий диск і скопіювати його на DVD+R(W) диск, а також переглядати передачу під час її запису за допомогою функції Timeshift.

Вбудований ТВ-тюнер Xoro HVR 5500 забезпечує можливість автоматичного і ручного пошуку телевізійних каналів, точну настройку їх частоти і сортування. Підтримка запису сигналу по таймеру роблять управління максимально простим і зручним.

В якості джерел сигналу для запису, крім вбудованого ТВ-тюнера, в Xoro HVR 5500 передбачені композитний (RCA і SCART) і S-VIDEO входи. Для захоплення відео з цифрової відеокамери рекордер оснащений фронтальним DV (i-Link/FireWire) входом. Особливістю моделі є наявність USB-порту для копіювання файлів із зовнішніх пристроїв (CardReader, USB Flash, портативний жорсткий диск).

Вбудований декодер багатоканального звуку Dolby Digital 5.1 з роз’ємами 5.1 аудіо виходів дозволяють підключати Xoro HVR 5500 до активної акустичної системи безпосередньо. Для відтворення високоякісного багатоканального звуку c допомогою зовнішнього AV-ресивера рекордер оснащений цифровими коаксіальним і оптичним аудіо виходами.

Рекордер можна підключати до телевізора як за допомогою традиційних композитного (через SCART і RCA) і S-Video виходів, так і за допомогою компонентного відео виходу YUV з підтримкою прогресивної розгортки. Xoro HVR 5500 підтримує більшість сучасних форматів аудіо і відео: DVD, (S)VCD, MPEG-4/DivX, XviD, Audio-CD, MP3, WMA, JPEG і читає перезаписувані диски.

Для управління відтворенням в Xoro HVR 5500 реалізовані стандартні для DVD-програвачів функції, включаючи роботу із змісту диска, вибір глави фільму або треку з допомогою числових кнопок на ПУЛЬТІ дистанційного управління, перехід до наступної і попередньої записи, прискорене і уповільнене відтворення, повторне відтворення та відтворення у випадковому порядку, пошук по тайм-кодом запису, вибір мови мовних діалогів і субтитрів, вибір системи кольоровості і формату екрану, масштабування зображення і ін.

Поставки Xoro HVR 5500 в Росію і країни СНД почнуться в липні 2006 року. Рекомендована роздрібна ціна – $350.