Новий фотопринтер Epson Stylus Photo R2880: професійний друк

430

Компанія Epson представила новий фотопринтер формату А3+ Epson Stylus Photo R2880.

Нова модель Epson Stylus Photo R2880 приходить на зміну принтера Epson Stylus Photo R2400. Зберігши достоїнства попередника, принтер Epson Stylus Photo R2880, призначений для професійних фотографів і захоплених фотолюбителів, придбав нові функції і ще більш вдосконалену технологію друку.

Принтер Epson Stylus Photo R2880 дозволяє отримувати якісні відбитки з високою швидкістю завдяки друкуючій голівці Micro Piezo з новим спеціальним покриттям, що забезпечує високу точність розташування точок.

Принтер використовує нове покоління пігментних чорнила Epson UltraChrome K3 Vivid Magenta, що дозволяє досягти високої якості струменевого друку – такого ж, як на професійних широкоформатних принтерах Epson.

Нова технологія Epson LUT, що застосовує особливий математичний алгоритм перекладу колірної моделі RGB (екран комп’ютера) у 8-кольорову CMYK (струменевий відбиток), забезпечує додаткову точність передачі будь-яких, навіть найскладніших, відтінків.

Що стосується чорно-білого друку, режим драйвера Epson Stylus Photo R2880 дозволяє фотографам обробляти і тонувати знімки практично так само, як вони робили б це в традиційній фотолабораторії шляхом підбору хімічних препаратів і різних видів паперу. Користувальницький інтерфейс дозволяє легко знаходити, змінювати, зберігати налаштування друку і навіть обмінюватися ними. В результаті фотограф може отримати відбитки з необхідними налаштуваннями швидше і ефективніше.

Epson Stylus Photo R2880 можна підключити через два USB-порти або USB-інтерфейс PictBridge. Принтер підтримує друк на CD/DVD дисках, а також на папері, рулонному папері і щільному папері, такий як картон. Користувач може друкувати фотографії з полями або без на різних носіях до формату А3+.

Epson Stylus Photo R2880 буде доступний на російському ринку в серпні 2008 року. Рекомендована роздрібна ціна складе 28 тис. рублів.