Новий домашній кінотеатр серії Design Collection від Philips

508

Компанія Philips оголосила про початок продажів в Росії унікального домашнього кінотеатру HTS8140, що забезпечує високу якість звуку і зображення і допомагає уникнути павутиння проводів в будинку завдяки відсутності додаткових колонок.

Новий домашній кінотеатр Ambisound HTS8140 Soundbar виконаний в концепції Philips Design Collection. Новинка оснащена сучасною сенсорною системою управління, яка проста у використанні.

Технологія Philips Ambisound забезпечує повноцінне багатоканальне об’ємне звучання. Використовуючи всього один блок динаміків і сабвуфер, домашній кінотеатр HTS8140 формує потужний і глибокий звук 5.1, не створюючи обмежень щодо місця розташування, розмірів і форми приміщення, одночасно дозволяючи при цьому позбутися плутанини з безліччю динаміків.

Кінотеатр використовує ряд інноваційних технологій обробки звуку, що дозволяють забезпечити кращу в своєму класі звучання: Double BASS дає глибокі баси; система Clear Voice виділяє з аудіосигналу людський голос і робить його більш чітким. Технологія FullSound підвищує якість відтворення MP3-формату.

Домашній кінотеатр HTS8140 здатний виводити відео стандарту HD з роздільною здатністю 1080p. Процесор Faroudja DCDi забезпечує неймовірно чітке і різке зображення, при цьому пом’якшуючи зазубрені краї, що з’являються при перегляді відео.

Конструкція моделі HTS8140 передбачає можливість підключення до найрізноманітніших пристроїв. Роз’єм для плеєра Apple iPod дозволяє зручно і просто відтворювати на панелі Soundbar музику, використовуючи екранне управління. USB-порт, розташований на корпусі домашнього кінотеатру, дозволяє показувати знімки і відтворювати музику з флеш-накопичувача безпосередньо, минувши комп’ютер.

Функція Easylink управляє домашнім кінотеатром і одночасно підключеними до нього пристроями. Досить одного пульта ДУ. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.

Рекомендована роздрібна ціна домашнього кінотеатру HTS8140 на російському ринку в липні 2008 становить 35 тис. руб.