Новий чотирьохядерник в сімействі компютерів Meijin

457

Компанія Meijin продовжує оновлення модельного ряду ігрових комп’ютерів середнього цінового діапазону, сьогодні була представлена старша модель лінійки – комп’ютер Meijin Action Q9550.


Новий чотирьохядерник в сімействі комп’ютерів Meijin

SLI-Ready ігровий комп’ютер побудований на базі новітнього процесора Intel Core 2 Quad Q9550. Чотири ядра, до 12 МБ загальної кеш-пам’яті другого рівня і системну шину з частотою до 1333 МГц забезпечать високу продуктивність в іграх, так і в роботі з цифровим контентом. Гарним доповненням є 4 ГБ пам’яті DDR3 з двоканальної архітектурою і пропускною здатністю 10600 Gb/ sec.

У складі комп’ютер Meijin Action Q9550 новітня графічна карта Nvidia GeForce 9800 GTX, (шина пам’яті 256 bit, частота ядра 675 МГц, пам’яті – 2200 МГц). Крім приросту продуктивності, GeForce 9800 GTX підтримує технологію HybridPower, яка дозволяє економити електроенергію і значно знизити рівень шуму в ті моменти, коли продуктивність зовнішньої відеокарти не потрібна. А нові драйвери дозволяють відеокарті реалізувати можливості PureVideo HD або динамічного поліпшення контрасту і колірної гами, декодування двох незалежних HD-потоків і відтворення HD-відео при роботі Vista Aero.

Крім цього, новинка включає і вже звичний для комп’ютерів класу Meijin Action набір характеристик: універсальний пристрій DVD-RW, TV-вихід на відеокарті, вбудована звукова карта формату 7.1, дає можливість отримати якісне просторове звучання, мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті та ін

Широкі можливості використання комп’ютера забезпечує встановлена 64-розрядна операційна система MS Windows Vista Home Premium, а батьків порадує – програма Access Boss, яка допоможе здійснити «батьківський контроль» за часом дитини, проведеним у віртуальному світі.

Новинка Meijin Action виконана в алюмінієвому корпусі Silverstone Хубілай KL03B.