Нові веб-камери Philips для відеочатів

509

У листопаді Philips виводить на російський ринок 4 нові веб-камери, сертифіковані для роботи з Windows Vista.

Перша в модельному ряду – проста веб-камера Webcam Easy SPC230NC з зовнішнім виносним мікрофоном. Камера забезпечує дозвіл 1,3 мегапікселя, знімає відео з частотою 30 кадрів в секунду і має окрему кнопку для миттєвої фотозйомки. Крім того, камера оснашена функцією автоматичного посилення налаштування яскравості зображення при слабкому освітленні.

Камера кріпиться на ніжці, що дозволяє обертати її відносно підставки в будь-якій площині.

ПЗ, що постачається в комплекті з камерою, позвляет їй працювати з більшістю існуючих чат-клієнтів (Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger і іншим).

Philips SPC230NC з’явиться в продажі в листопаді за рекомендованою роздрібною ціною 1 тис. руб.

Philips Easy SPC530NC

Ще 2 моделі лінійки Easy – SPC530NC і 535NC. Ці дві камери конструктивно ідентичні, відрізняються наявністю гарнітури в комплекті (у SPC535). Камери забезпечені поворотною ніжкою і пружинним кронштейном, що дозволяє встановити пристрій не тільки на ноутбук та монітор, але і безпосередньо на стіл. Є окрема кнопка для моментального знімка і спеціальне VLounge, що дозволяє з максимальною зручністю архівувати і управляти відеокліпами та фотографіями, а також в два кліка відправляти відеопошту.

«Начинка» камер SPC530/535 дозволяє знімати відео з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя і з частотою 30 кадрів/сек., використовувати 3х цифровий зум. А З камер має функцію автоматичного відстеження особи: об’єктив автоматично повертається слідом за відхиленням положення голови користувача.

Камери мають вбудований мікрофон і чудову технологію шумозаглушення, яка скорочує фонові перешкоди і посилює розбірливість мови як в тихих, так і в галасливих умовах.

Philips SPC530NC і SPC535NC з’являться в продажі в листопаді за рекомендованою роздрібною ціною 1,3 тис. і 1,5 тис. руб. відповідно.

Philips SPC630NC Webcam fun

Флагман лінійки – веб-камера Philips SPC630NC Webcam fun, що відкриває широкі горизонти для самовираження. Модель оснащена такими функціями, як Change Your Background (Зміни свій фон), а також кумедними рамками, ефектами і логотипами.

Камера володіє тими ж характеристиками відеозйомки (1,3 мегапікселя, 30 кадрів/сек, 3х зум, автоматичний «захоплення» особи) та якісним спрямованим мікрофоном з функцією шумозаглушення. Камера встановлена на поворотну ніжку з пружинним кріпленням.

Функція зміни фону працює автоматично: досить задати віртуальний фон, і камера сама відстежить пересування користувача в кадрі, підлаштовуючи фон під них. Крім того, камера може спотворювати обличчя, додавати ефекти негативного зображення і навіть рельєфу. Спеціальна програма дозволяє вставляти маленьке зображення, схоже на логотипи телеканалів, в будь-який кут транслюється картинки.

Веб-камера та її програмне забезпечення розроблені з урахуванням всіх існуючих служб миттєвих повідомлень. А спеціальне просте у використанні Philips camsuite розшук дозволяє керувати веб-камерою одним натисканням миші. Програма завантажується автоматично при здійсненні відеодзвінка.

Philips SPC630NC з’явиться в продажі в листопаді за рекомендованою роздрібною ціною 1690 руб.