Нові USB флеш-носії від Verbatim

393

Verbatim випустила нові флеш-носії Hi-Speed Store”n”Go і Hi-Speed Store”n”Go Executive. Замість непрактичних ковпачків новий висувний роз’єм пропонує зручність і захист від пошкоджень. Об’єм пам’яті, який коливається від 1 ГБ до 16 ГБ, разом з високою швидкістю читання і запису роблять можливим зберігати і швидко переносити особисті дані великих обсягів – наприклад, музику, картинки і презентації.


Нові USB флеш-носії від Verbatim

Нове удосконалене покоління флеш-носіїв Hi-Speed Store”n”Go пропонується в корпусі синього кольору.

USB-носії Hi-Speed Store”n”Go Executive – це преміум модель всієї лінійки USB. Для ділових людей і професіоналів, яким потрібен доступ до великих обсягів інформації, відповідним рішенням будуть флеш-носії Verbatim з пам’яттю 4 і 16 ГБ. Hi-Speed Store”n”Go Executive забезпечує надійне читання і запис даних на швидкості до 200х (30 МБ/с) і 80х (12 МБ/сек) відповідно. Стильний дизайн сріблястого кольору з гумовим захисним покриттям виглядає з будь-якою моделлю ноутбука або ПК.

Конфіденційна інформація захищена 128-бітовим AES-шифруванням. Спеціальний дизайн нової лінійки дозволяє USB-з’єднанню засуватися всередину, що забезпечує надійний захист роз’єму, і тому потреба в захисних ковпачках відпадає.